Семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ Краматорсько-Слов‘янського регіону

19 жовтня 2015р. у Краматорському вищому професійному училищі відбувся семінар-практикум викладачів суспільних дисциплін ПТНЗ Краматорсько-Словянського регіону. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор Краматорського ВПУ Купріков Михайло Григорович.  

Згідно плану роботи семінару викладач історії та культурології  Ісай Марина Миколаївна презентувала власний досвід роботи з методичної проблеми «Компетентнісний підхід в освітній галузі «Суспільствознавство» та провела відкритий урок у групі відділення підготовки молодших спеціалістів за спеціальністю «Перукарське мистецтво та декоративна косметика» на тему «Мистецтво Стародавньої Греції та Риму. Антична спадщина у світовій культурі».

На уроці, який проводився у формі семінарського заняття, учні систематизували та закріпили знання, отримані на лекціях, довели через демонстрацію власних виробів (зачіски, костюми, маски, малюнки, дефіле) історичне значення античного мистецтва в розвитку європейської цивілізації та сучасного світу. Урок отримав високу оцінку колег.

Після обговорення відкритого уроку викладача Ісай М.М. учасники семінару-практикуму ознайомились з методичними рекомендаціями  викладання суспільних дисциплін у 2015-2016навчальному році. 

 Завідуюча кабінетом з професійної підготовки  НМЦ ПТО у Донецькій області Ніна Олександрівна Шкаєва ознайомила присутніх з умовами та термінами проведення обласного конкурсу творчих робіт серед учнів ПТНЗ «Мої права» та підвела підсумки семінару.