Відкрите засідання методичної комісії природничо-математичного циклу

08 листопада 2016р. у Краматорському вищому професійному училищі відбулося відкрите засідання методичної комісії природничо-математичного циклу  у формі круглого столу. Основною метою засідання була презентація та узагальнення досвіду роботи викладачів, що атестуються у 2017р.

Засідання методичної комісії відкрила голова Леонова Ольга Анатоліївна, яка коротко охарактеризувала педагогічну діяльність, участь у роботі методичної комісії викладачів, які підлягають атестації.

Власний досвід роботи щодо впровадження засад дослідницької діяльності в процес викладання хімії презентувала колегам Новікова Ольга Василівна - викладач хімії, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист.

Викладач математики, спеціаліст першої категорії Бережнова Світлана Іванівна доповіла про розвиток критичного мислення, як один з ефективних методів активізації розумової діяльності учнів на уроках математики.

Білоус Ольга Вікторівна представила на розсуд колег свої педагогічні знахідки у використанні дидактичного матеріалу на уроках хімії.

Досвідом роботи щодо використання нетрадиційних методів навчання на уроках біології та в позаурочний час поділилась Мовчан Тетяна Вікторівна. 

Виступи викладачів були змістовними і цікавими, супроводжувалися слайдовими презентаціями. 

Новікова О.В.,

методист училища