Відкрите засідання циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»

21 листопада 2016р. у Краматорському вищому професійному училищі відбулося відкрите засідання циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів»  у формі круглого столу. Основною метою засідання було узагальнення досвіду роботи викладачів та майстрів комісії, що атестуються у 2017р., обмін досвідом роботи та підготовка до участі у конкурсі технічної творчості.

Засідання циклової комісії відкрив голова Ковальов Олексій Володимирович, викладач спеціальних дисциплін, спеціаліст другої кваліфікаційної категорії, який охарактеризував педагогічну діяльність, участь у роботі методичної комісії викладачів та майстрів, які атестуються у 2017р. Також відбувся обмін досвідом з використання інноваційних технологій на уроках професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки.

Власний досвід роботи щодо індивідуального підходу до учнів на уроках виробничого навчання автослюсарів презентувала колегам майстер Кучма Лариса Володимирівна.

Майстер виробничого навчання Трубчанінова Зоя Семенівна доповіла про нетрадиційні форми навчання, які вона застосовує на уроках виробничого навчання автослюсарів та зварників, як засіб розвитку творчої діяльності учнів.

Її доповнив майстер виробничого навчання Тихонов Вадим Віталійович, який працює над методичною проблемою: «Нетрадиційні форми навчання як засіб розвитку творчої діяльності учнів».

Досвідом роботи щодо впровадження інформаційних технологій в процес навчання на уроках професійно-практичної підготовки поділилась Палій Ганна Миколаївна.

Викладачем Ковальовим Олексієм Володимировичем була представлена презентація з досвіду роботи на тему «Формування професійних компетенцій за допомогою впровадження інформаційних технологій при викладанні спеціальних дисциплін».

Виступи викладачів та майстрів виробничого навчання були змістовними і цікавими, супроводжувалися презентаціями.  

Наприкінці було підведено підсумки засідання - використання сучасних інформаційно-комунікаційних технологій поліпшує якість знань і вмінь учнів. Також членам циклової комісії рекомендовано розповсюджувати досвід роботи з цього напрямку, тобто розробляти методичні рекомендації, електронні посібники та публікуватися в періодичних виданнях.

Ковальов О.В., голова ЦК, викладач спеціальних дисциплін