Педагогічні читання -2017

10 січня 2017р. у Краматорському вищому професійному училищі згідно річного плану роботи відбулися педагогічні  читання на тему «Впровадження сучасних технологій у навчання та виховання».

Метою цього заходу було поширення педагогічного досвіду з питань оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження нових технологій, форм і методів професійної підготовки учнів, удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання училища.

На педагогічних читання виступили викладачі  Бережнова С.І., Буряк Н.О., Ковальов О.В., Касьянова Н.В., Мовчан Т.В., Савицька В.В., Озерна О.В., Раду В.С., Хохлова О.І. та майстер виробничого навчання Хохлов В.В.

Учасники педагогічних читань обговорили питання та обмінялися думками щодо використання нетрадиційних та інтерактивних форм і  методів навчання на уроках загальноосвітньої та професійно-теоретичної  підготовки; обговорили   переваги та недоліки використання мультимедійних засобів навчання на уроках спеціальних дисциплін.

Особливу зацікавленість присутніх викликала доповідь викладача спеціальних дисциплін, спеціаліста другої категорії, Хохлової Олени Іванівни, яка поділилася досвідом використання електронних підручників на уроках професійно-теоретичної підготовки.

Викладач спеціальних предметів Раду Владислав Сергійович  наголосив у своїй доповіді на те, що впровадження інноваційних технологій має бути спрямоване на підвищення якості навчального процесу, зокрема уроків спеціальних предметів, і, як наслідок, на підвищення мотивації навчання та навчальних досягнень учнів ПТНЗ, у цьому випадку нові технології є виправданими.  

Це питання викликало зацікавленість та жваве обговорення всіх присутніх; аналізувались і колективно обговорювалися складні педагогічні ситуації.

      Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій. 

       Методична служба Краматорського ВПУ щиро дякує колегам, що взяли участь у педагогічних читаннях-2017, та бажає творчої наснаги і продуктивної педагогічної праці!

Новікова О.В.,

методист училища