Участь у науково-практичній конференції на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє»

 

      У Слов'янському Коледжі НАУ 16.11.2017р. проводилася V Науково-практична конференція на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє».

      Колектив викладачів та учнів Краматорського вищого професійного училища зі спеціальності «Автомобільний транспорт» провели дослідницьку роботу за темою «Прилади нічного бачення автомобілів». Дослідницька робота учнів показала не тільки  знання й зацікавленість в обраній спеціальності, а також вміння працювати з різноманітним фаховим матеріалом. Результатом проведених досліджень стала участь у науково-практичній конференції, що поєднала прагнення до самовдосконалення, науку майбутнього і сучасну практику.

         Краматорське вище професійне училище представив учень IV  курсу групи ІМ 17-1 Замула Олександр. Під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковальова О.В. учнем була підготовлена доповідь у супроводі презентації на тему «Прилади нічного бачення автомобілів».

        Тема дослідження з встановлення приладів нічного бачення  на автомобілі є актуальною. Результати дослідження можуть бути використані при оснащенні сучасних автомобілів.                  

       Основною проблемою руху в нічний час є зниження видимості. У темний час доби, незважаючи на значне зменшення кількості автомобілів, що знаходяться в русі, відбувається 25-30% загальної кількості аварій. Кількість ДТП в темну пору доби в декілька разів перевищує кількість ДТП в світлий період часу. Існують системи нічного бачення, які можна придбати і встановити на автомобіль, і які дозволяють водіям поліпшити огляд смуги відведення дороги, швидше виявляти і розпізнавати можливі небезпеки, та в результаті - знизити число ДТП в нічний час доби або в умовах недостатньої видимості.

    В роботі конференції взяли участь: начальник ВСП СК НАУ кандидат технічних наук Завгородній С.О., заступник начальника коледжу з навчальної роботи Лисак Т.К., завідувач відділення «Автомобільної техніки, технологій та електросвітло технічного забезпечення польотів», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєв В.В., завідувач відділення підготовки молодших спеціалістів Краматорського вищого професійного училища, викладач вищої кваліфікаційної категорії  Півень Л.В., голова циклової комісії «Технічного обслуговування, ремонту автомобілів і засобів механізації, автоматизації в аеропортах», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєва Г.М., голова циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», викладач першої кваліфікаційної категорії Ковальов О. В., викладачі спеціальностей «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах» і «Автомобільний транспорт», студенти коледжу.

     Присутні на конференції позитивно, із задоволенням сприймали цікаву інформацію. Викладачі технічних дисциплін визначили актуальність теми доповіді, її вагомість та науковий напрям. Після закінчення конференції Замулу Олександра нагородили сертифікатом.

 

Позитивна атмосфера проведеної конференції наштовхнула на ще більш наполегливу працю над здобуттям нових знань за обраною спеціальністю.


Півень Л.В., завідувач відділення підготовки молодшого спеціаліста,

Ковальов О.В., викладач спеціальних дисциплін