ІННОВАЦІЙНА ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНА ОСВІТА: ПОШУКИ ШЛЯХІВ ОНОВЛЕННЯ

    У листопаді 2017 року лабораторією дистанційного професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України у рамках експерименту “Методичні основи дистанційного професійного навчання кваліфікованих робітників у професійно-технічних навчальних закладах” було розпочато курси дистанційного навчання “Технології впровадження інновацій, пов’язаних із використанням технології дистанційного навчання. До курсів були залучені педагогічні працівники професійно-технічної освіти із різних навчальних закладів України. Приєднались до цього експерименту і викладачі Краматорського вищого професійного училища.

     Даний семінар-практикум проводився на базі системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН Україниі складався з двох частин: вступного вебінару та практичної частини.Практична частина проводилась протягом трьох місяців у формі модулів від провідних фахівців лабораторії дистанційного професійного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

     За підсумками семінару-практикуму викладачіКраматорського ВПУ Костюченко О.В. та Тітаренко О.П. отримати сертифікати. За вагомий внесок у розвиток дистанційної освіти та активну участь в удосконаленні Системи дистанційного навчання Інституту професійно-технічної освіти НАПН України викладач Краматорського ВПУ Тітаренко О.П. булав відзначена Подякою від Інституту професійно-технічної освіти НАПН України.

 

     Інститут Професійно-технічної освіти національної академії педагогічних наук України висловив подяку колективу Краматорського ВПУ за активну участь та професіоналізм у вирішенні актуальних завдань щодо упровадження дистанційного навчання в закладах професійно-технічної освіти.

                                       Методист Краматорського ВПУ

                                       Ольга Костюченко