ІНТЕРАКТИВНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЗАСІБ ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ КОМПЕТЕНТНОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ З ПРОФЕСІЇ « МАШИНІСТ КРАНА(КРАНІВНИК)»

    Наприкінці квітня, у рамках тижня «Машиніст крану (кранівник)», за підтримки молодіжної асоціації в музеї ПрАТ НКМЗ було проведено квест для учнів з професії «Машиніст крану(кранівник)». Квест – це одна з сучасних технологій, яка допомагає учням знаходити необхідну інформацію, піддавати її аналізу, систематизувати, розв’язувати поставлені завдання, розвивати пізнавальну діяльність і формувати ключові компетентністі.

Розпочався захід з теплих та щирих слів директора музеюДзержинської Л.О., яка ознайомила присутніх з історією і традиціями музею, розповіла про тісну співпрацю Краматорського вищого професійного училища з соціальним партнером ПрАТ НКМЗ та побажала командам цікавої подорожі та перемоги.

Учні занурились у цікаву і захоплюючу подорож, брали участь в конкурсах, виконували різноманітні завдання. Подорожуючи по станціях (залах музею), учні дізнавались про історію гіганта машинобудування ПрАТ НКМЗ, технічними можливостями підприємства та різною цікавою інформацією, пов'язаною із заводом.

У грі брало участь три команди з 5 учасників груп другого, третього і четвертого курсу. Команди отримали на старті маршрутний лист із зазначенням залів їх послідовності переміщення. Завдання квесту були спрямовані на те, щоб гравці повністю занурилися в історію і отримали масу позитивних емоцій.

 На фініші враховувалося кількість набраних балів під час гри і час виконання всіх етапів гри.

За загальними підсумками переможцями стали:

І місце посіла команда другого курсу (гр. ВМП 16-2);

ІІ місце посіла команда третього курсу ( ВМП 15-2);

ІІІ місце посіла  команда четвертого курсу (ПТМ 17-1).

    Члени журі відзначили наполегливість всіх учасників гри у виконанні завдань квесту.

    При підтримці молодіжної асоціації ПрАТ НКМЗ всі учасники гри були нагороджені грамотами та цінними подарунками.