ОГЛЯД- КОНКУРС "КРАЩА МЕТОДИЧНА (ЦИКЛОВА) КОМІСІЯ РОКУ"

12.06.2018р. згідно річного плануу Краматорському ВПУ пройшов традиційний огляд – конкурс методичних та циклових комісій "Краща методична (циклова) комісія року".

Якість підготовки кваліфікованого робітника та молодшого спеціаліста починається з формування якісного кадрового складу педагогічних працівників, забезпечення їх творчого зростання та підвищення професійної майстерності. Головне для успішного вирішення цих завдань – добре продумана система роботи методичних (циклових) комісій.

У зв'язку з цим в училищі щорічно проводиться огляд- конкурс "Краща методична (циклова) комісія року". Цей методичний захід  сприяє систематичному і якісному відстеженню результатів роботи інженерно-педагогічного колективу на кожному етапі системи внутриучилищного контролю з метою корекції навчально-виробничого та виховного процесу.

В огляді – конкурсі прийняли участь 6 циклових та 3 методичні комісії.

Матеріали циклових (методичних) комісій оцінювались за критеріями згідно Положення про огляд-конкурс «Краща методична (циклова) комісія року».

При оцінюванні роботи комісій особлива увага зверталась на участь педагогічних працівників в експериментально-дослідницькій та проектній діяльності.

За результатами  проведення  конкурсу призові місця посіли:

1 місце – циклова комісія «Технологія харчування», голова Гуменна В.В.;

2 місце – методична комісія суспільно – гуманітарного циклу, голова комісії Трофимова О.А., методична комісія природничо-математичного циклу (голова Леонова О.А.);

3 місце – циклова комісія «Зварювальне виробництво», голова комісії Пузан Н.І. 

Вітаємо переможців та бажаємо всім творчих успіхів!