ПОДОРОЖ У КОСМОС

 

З 01 лютого по 22 березня 2019 року з метою поглиблення вивчення фізики й астрономії, розширення знань з історії космонавтики, стимулювання творчого мислення, пошуку й підтримки обдарованих учнів, популяризації їх творчих здібностей у галузі природничих наук, в Краматорському ВПУ був проведений І етап Конкурсу творчих робіт серед учнів «Подорож у космос».

Завданнями Конкурсу були популяризація учнівської художньої творчості, в якій зображене космічне світосприйняття; поглиблення знань учнів в галузі космонавтики, зацікавленості у дослідженнях Космосу, розширення їх світогляду; збагачення духовного світу підлітків та їх уяви про людину і Космос, про взаємозв’язок з Всесвітом, в якому ми живемо.

      У  Конкурсі взяли участь учні всіх курсів училища. На розгляд журі були надані роботи, виконані в різних стилях із застосуванням різної техніки виконання. Всі роботи відображали як реальні картини космічного простору, так і уявлення учнів про них, а також планети інших систем та позаземних цивілізацій.

Переможців Конкурсу визначали за найбільшим середнім арифметичним набраних балів. За загальними підсумками переможцями стали:

- живопис (малюнок): «Космічне сяйво», Скрябін Олександр, гр. ВПП 17-3;

-   комп’ютерна графіка: «Планети», Артемов Владислав, гр.ОМ 18-1;

-       колаж, аплікація:«Космічний камінь», Курдюкова Анастасія, гр. ВМП (керівник Рибалко С.В.);

-  вироби із дерева та металу: «Планета залізяка», Кравченко Ксенія, гр.ОМ 18-1(керівник Рибалко С.В.);

-   іграшка: розвиваюча гра, Лила Анна, гр. ВМП 16-2 (керівник Озерна О.В.);

-  макети та моделі: модель сонячної системи, Долинський Микита,Чайка Ярослав, гр.ВПП18- 3(керівник Медяник О.В.);

-       вироби  з природних матеріалів: композиція «Космос», Туренко Євгенія, гр. ВПП 16-1(керівник Васильєва Н.В.). 

 Підсумки Конкурсу «Подорож у космос» було доведено до відома учнів і педагогічних працівників на урочистій лінійці, яка відбулась 26.03.2019 року. Всім учасникам конкурсу було оголошено подяку, а  переможці та лауреати Конкурсу нагороджені Дипломами Краматорського ВПУ.