ПЕДАГОГІЧНІ ЧИТАННЯ - 2020

Згідно річного плану роботи 10 січня 2020 року в Краматорському вищому професійному училищі відбулись педагогічні  читання на тему «Впровадження сучасних технологій навчання та виховання в освітній процес».

Метою цього заходу було поширення педагогічного досвіду з питань оновлення інформаційного та методичного забезпечення навчально-виробничого та виховного процесу, впровадження новітніх технологій, форм і методів професійної підготовки здобувачів освіти, удосконалення професійної компетентності викладачів та майстрів виробничого навчання училища.

На педагогічних читаннях виступили викладачі  Берюх В.М., Колієва О.В., Гардаш М.В. та майстри виробничого навчання Синиця Т.В., Тімченко Т.М., Білозуб А.В., Медяник О.В., Шелест К.М.,  Мягка Г.А.

Учасники педагогічних читань обговорили питання та обмінялися думками щодо використання нетрадиційних та інтерактивних форм і  методів навчання на уроках загальноосвітньої та професійно-теоретичної  підготовки; обговорили   переваги та недоліки використання мультимедійних засобів навчання на уроках спеціальних дисциплін.

     Виступи педагогічних працівників супроводжувалися цікавими прикладами з досвіду роботи, демонстраціями презентацій. 

    Методична служба Краматорського ВПУ щиро дякує колегам, що взяли участь у Педагогічних читаннях – 2020  та бажає творчої наснаги і продуктивної педагогічної праці!