Свято художнього слова

      16 березня 2016 року,  в рамках засідання методичної секції бібліотекарів Краматорсько-Словянського регіону, в «Літературній вітальні» Краматорського вищого професійного училища відбулася чергова зустріч з цікавими, творчими людьми. На відкритий захід «Жінка – всьому початок», яке підготувала бібліотекар Філімоненко Т.М., були запрошені:  поетеса Школа Галина Сергіївна та прозаїк Рибкін Володимир Васильович. 

Вони  розповіли  присутнім про себе, про свої творчі плани, познайомили зі своїми новими творами, які були й на серйозні теми, й з легким гумором. Такі зустрічі з талановитими, неординарними особистостями збагачують духовно, дозволяють бачити світ у яскравих сонячних барвах, несуть велику моральну та естетичну культуру до підлітків. Приємним сюрпризом для присутніх був виступ майстра виробничого навчання кранівників Чумак Н.С., яка прочитала свої особисті улюблені вірші.

    Активну участь в підготовці та проведенні заходу прийняли учні першого курсу – майбутні електрозварники: Касілов Саша, Медянніков Костя, Сидоренко Ярослав, а також бібліотекар-початківець  Бохонок Л.Н., яка надихала та допомагала хлопцям. Вони з задоволенням читали вірші про жінку та матір, підібрали матеріал і зробили презентацію про видатних  жінок ХХ століття, підготували відеоролик про створення першої жінки. Марія Ігнатьєва, теж першокурсниця, з групи «Кухар. Кондитер», присвятила усім матерям пісню «Чорнобривці».

Свято поезії закінчилось, але сподіваємся  на нові зустрічі в нашій «Літературній вітальні» з творчими, талановитими  людьми.