ПРЕДМЕТНИЙ ТИЖДЕНЬ ІСТОРІЇ «ЄДНАННЯ ЗАРАДИ НЕЗАЛЕЖНОСТІ»

Згідно з річним планом роботи на 2016-2017 навчальний рік у Краматорському вищому професійному училищі з  31.10.2016р. по  04.11.2016р. проходив предметний тиждень історії на тему «Єднання заради незалежності», присвячений Року Державності.

На початку тижня викладачі історії Марина Миколаївна Ісай і Громова Ольга Геннадіївнапрезентували план заходів предметного тижня історії та виставку плакатів на тему «25 років Незалежності – тисячоліття державності». Протягом тижня в навчальних групах на уроках суспільно-гуманітарного циклу були проведені інформаційні п’ятихвилинки «Топ-20 найцікавіших фактів про Україну».

Тематична лінійка 01.11.2016р. була присвячена темі сучасних досягнень та успіхів України «Наше майбутнє залежить від нас». Викладач Ісай М.М. з учнями 3-4 курсів нагадали про спортивні досягнення українців на Олімпіаді – 2016, перемогу Джамали на Євробаченні – 2016, про успішний запуск ракети-носія Antares з українським двигуном, розвиток ринку електрокарів в Україні, а також сенсаційний переліт транспортного літака «Мрія» з Європи до Австралії. Особливу увагу приділили будівництву і запуску в 2015-2016рр. нових промислових і сільськогосподарських підприємств з надсучасними технологіями, участі краматорських підприємств в інноваційних проектах.

Захоплююча вікторина «Хай квітне щаслива моя Україна» серед учнів ІІ курсу, підготовлена і проведена 02.11.2016р. викладачем Громовой О.Г., не залишила байдужими всіх учасників. Учні групи ВПП 15-3 продемонстрували свої знання та навички, які вони набули на уроках історії та правознавства, повагу до прав та обов’язків людини та громадянина, інтересу до правової культури, моральних пріоритетів, які визнають людину найвищою цінністю.

Відкритий урок з соціології на тему «Етносоціологія. Предмет, об’єкт і функції етносоціології», проведений 03.11.2016р. викладачем Ісай М.М. з групою молодших спеціалістів ЗВ 16-1, розкривав проблематику розвитку національної самосвідомості та актуальних проблем етнонаціональної політики сучасного світу. На уроці використовувалися результати соціологічних досліджень, статистичні дані, історична та етнографічна інформація, соціальні відеоролики.

Засідання гуртка «Краєзнавець» 03.11.2016р. проходило у формі кінолекторія «Щоб у серці жила Батьківщина», на якому учні познайомилися з видатними українцями сучасності, з винаходами українців, які змінили світ, а також з цікавими особистостями родом з України. 

     Наприкінці тижня були підведені підсумки проведення предметного тижня історії у Краматорському ВПУ, підготовлена збірка методичних матеріалів.