Тиждень іноземної мови “Enjoy learning English”

У Краматорському вищому професійному  училищі  у рамках тижня англійської мови були проведені відкриті заходи з метою підвищення мотивації щодо вивчення іноземної мови; поширення та набування додаткових знань про країну, мова якої вивчається, розвиток соціокультурної компетенції учнів:

Тиждень розпочався з виготовлення стіннівок та презентацій у групах   І-ІІІ курсів на тему: «Englishandteenagers», «Englishandsociallives» та написання творчих есе у групах ВПУ на тему: «Englishandmyprofession».

Вівторок був дуже насиченим днем, вранці була проведена тематична лінійка «ForeignLanguagesinOurLife»     під керівництвом викладача англійської мови Єфремовцевої О.І.  та учнів групи ВМП 19-1 Суворова Руслана та групи ВМП 17-4 Валько Василя.

На четвертому уроці був проведений відкритий урок у групі ВПП 19-9 «Кухар. Офіціант» викладачем англійської мови Вінніком Володимиром Сергійовичем з використанням новітніх освітніх технологій та онлайн-ресурсів, а саме: платформи Googleclass задля підвищення інтересу у вивченні англійської мови.

На шостому уроці також був проведений відкритий урок у групі ВПП 17-9 «Кухар. Кондитер» викладачем Ночовкою О.В. на тему «Britishteaceremony» з метою популяризації англійської мови у професійному середовищі при отриманні майбутньої професії.

У середу, протягом дня, викладач Віннік В.С. проводив вікторину «WhatdoIknowaboutEnglishculture у групах І-ІІІ курсів з метою підвищення зацікавленості та покращення мотивації при вивченні англійської мови.

Фінальним акордом тижня англійської мови було проведення тренінгу для викладачів методичної комісії суспільно-гуманітарного циклу з проблемного питання «Використання освітніх технологій та онлайн-ресурсів на уроках англійської мови», на якому викладачі англійської мови ділилися власним досвідом з використання ІКТ на власних уроках.