У Краматорському вищому професійному училищі відбувся тиждень англійської мови з 30 січня по 3 лютого

Протягом тижня англійської мови викладачем Євгенією Лаушкіною було проведено урок на тему: «Територіальний устрій Британії». Метою даного уроку було не лише вдосконалення навичок читання та аудіювання, а й розвитку лінгвокраїнознавчої компетенції здобувачів освіти. На уроці були присутні 15 гостей. Студенти групи ВПП 22-3 мали змогу не лише вдоскалити свої навички з читання та аудіювання, а й закріпити отримані знання шляхом виконання інтерактивних вправ та ігор. Урок був цікавим та інформативним.

Також викладачем Євгенією Лаушкіноюбуло проведено виховний захід  серед двох учнівських груп: ВПП 21-10 та ВПП 21-9.  Вікторина «The smartest» мала на меті актуалізацію вивченого матеріалу з країнознавства. Дві команди активно та з зацікавленістю змагалися за перше місце, але сили виявилися рівними.

У групі ВМП 21-1 Олена Єфремовцевапровела усний журнал на тему:"Цікаві факти з англійської мови".На цьому заході учні познайомились з історією виникнення англійської мови та дізналися багато цікавого. Сподіваємось учні розуміють важливість значення англійської мови в сучасному світі та інтерес до її вивчення в них зросте.

Викладач Ночовка Оксана провела відкритий урок у групі ОМ 22-1 «TheIQGame».Сучасні вчені впевнені, що інтелектуальні ігри тренують пам’ять, розвивають мислення. Особливо така діяльність корисна для підлітків, адже у хлопців, які захоплюються інтелектуальними іграми, є кілька переваг. Протягом уроку студенти показали вміння працювати в команді, логічно мислити та швидко знаходити правильну відповідь. Найлегшими виявилися завдання з логіки та просторової уяви.

Викладач Віннік Володимир провів у рамках тижня англійської мови вікторину «100 to 1», де учні груп ПТУ змогли проявити себе та показати свої знання у граматиці, лексиці, країнознавстві та логіці. Учні з захопленням виконували різноманітні завдання, конкуруючи між собою та всередині команд.

Вивчайте англійську мову з задоволенням – розширюйте професійні перспективи.