Конкурс «Кращий з професії»

          На базі Краматорського вищого професійного училища (№ 14) проходив обласний конкурс професійної майстерності з професії: «Токар». У конкурсі брали участь призери 12 професійно-технічних навчальних закладів Донецької області, міст: Краматорська, Донецька, Дружківки, Маріуполя, Харцизька, Курахове.

        З вітальним словом до учасників конкурсу звернувся директор Краматорського вищого професійного училища (№ 14), голова Краматорсько-Слов'янського методичного об'єднання професійно-технічних навчальних закладів Купріков Михайло Григорович. У своєму виступі він наголосив на важливості проведення подібних конкурсів для вдосконалення майстерності з професії, про роль верстатника у машинобудівній галузі, про вдосконалення виробничої практики безпосередньо в цехах підприємства-замовника. Прикладом цього є випускник училища Окунєв Павло, а нині відмінний працівник ЗАТ НКМЗ, оператор верстатів з програмним керуванням 5 розряду, який займає в заводських конкурсах професійної майстерності серед молодих робітників призові місця.
Вітали хлопців представники заводу ЗАТ НКМЗ: заступник начальника відділу кадрів і режиму Олександр Володимирович Надійкін і представник асоціації молоді Синіцин Роман. У своєму зверненні до учасників конкурсу вони розповіли про плідну співпрацю заводу і училища щодо вдосконалення підготовки робітничих кадрів. Відзначили, що подібні конкурси професійної майстерності за різними професіями стали традиційними на заводі.
З порядком проведення конкурсу присутніх ознайомила методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти в Донецькій області Довгаль Галина Іванівна. Конкурс проводився у 2 тури: теоретичний - тестування з використанням персонального комп'ютера і практичний тур - обробка деталі «Гвинт», виготовлення якої включало в себе обробку зовнішніх циліндричних поверхонь, конкурсу та нарізування зовнішньої і внутрішньої різьби.
        Всі учасники конкурсу показали високу теоретичну підготовку і хороший рівень практичних навичок та вмінь.
Переможцями конкурсу стали:
Биндас Максим - КПЛ (№ 47) посів І місце, м. Краматорськ
Мартиненко Олексій - КВПУ (№ 14) - ІІ місце, м. Краматорськ
Мітун Віктор - ДВПМУ (№ 67) - ІІІ місце, м. Донецьк
Носов Віктор - ДПЛ (№ 36) - ІІІ місце, м. Дружківка
Сіряк Віктор - КПЛ (№ 129) - ІІІ місце, м. Курахове
         З досягнутими результатами учасників конкурсу привітав начальник відділу кадрів та режиму ЗАТ НКМЗ, голова журі конкурсу Цельнік Володимир Васильович. Він побажав учасникам конкурсу подальших творчих успіхів, зазначив, що сьогодні на конкурсі представляли училища Донецької області кращі з кращих і вони зуміли показати свою професійну майстерність. Напуттям прозвучали слова: «Досконалості немає межі, ваше благополуччя у ваших руках». Володимир Васильович вручив переможцям дипломи, грамоти, цінні подарунки.
          Методист НМЦ ПТО у Донецькій області Довгаль Г.І. подякувала директора КВПУ Купрікова М.Г. та оргкомітет училища за організацію та проведення обласного конкурсу професійної майстерності на високому методичному і професійному рівні.