Так тримати, юні зварювальники!

Протягом усієї своєї історії Краматорське вище професійне училище здійснює підготовку робітничих кадрів машинобудівного профілю. Однією з провідних спеціальностей є «Електрозварник» спеціальність затребувана на всіх підприємствах міста та області, а також на базовому підприємстві ПАТ НКМЗ.

Тісна співпраця викладачів, майстрів виробничого навчання спеціалістів ПАО НКМЗ  та учнів, сприяють підготовці висококваліфікованих фахівців. Під час навчання учні показують серйозне ставлення до майбутньої професії. Зростання їх знань і вмінь простежується протягом всього курсу навчання. Для підведення підсумків і визначення кращого по професії в училищі проводяться конкурси на кращого по професії.

29 жовтня 2015р. на базі Краматорського ВПУ (№14) пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Електрозварник». У змаганнях взяли участь представники навчальних груп, які перемогли в групових змаганнях . Конкурс складався з 2-х турів: теоретичного та практичного, хлопці виконували тестування  на комп'ютері і збирання-зварювання зразка виробу. Як стверджують французькі філософи брати де Гонкури: «Старости следует учиться у молодости, потому что молодость понимает больше, чем старость, ибо только молодость шагает в ногу со временем ». Може бути, це висловлювання дещо категорично, але саме воно згадалося при вигляді вправної, завзятої і захоплюючої роботи учнів на конкурсі професійної майстерності. Видовище настільки захоплювало, що хотілося переступити кордон конкурсного майданчика і бути поруч із захопленими справжньою справою, виконуючи практичне завдання хлопцями. Після підбиття підсумків була визначена трійка переможців: 1 місце - Скрябін Данило гр. ВМП 13-4, 2 місце - Помазан Єгор гр. ВМП 13-4, 3 місце  - Валерій Белінський гр.СВ 15-1, які були нагороджені грамотами.

Так тримати!  

Викладач спецдисциплін по зварюванню

 

Світлана Ревякіна