Засідання методичної секції педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів»

3 грудня 2015р. на базі Краматорського вищого професійного училищазгідно річного плану роботи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Донецькій області відбулося засідання методичної секції педагогічних працівників з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» Артемівського та Краматорсько – Словянського методичних обєднань.

Методичний захід за темою «Основні умови ефективного використання інноваційних технологій в професійному навчанні в процесі підготовки кваліфікованих робітників»  відкрила методист НМЦ ПТО у Донецькій області Мірошниченко Г.В. 

Заступник директора  з навчально-виробничої роботи  Краматорського вищого професійного училища Шаповалова Н.О. ознайомила учасників засідання з досвідом роботи майстра  виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» Трубчанінової З.С. 

Майстер виробничого навчання  презентувала досвід роботи за методичною проблемою «Розвиток творчих здібностей учнів при навчанні професії». 

Про актуальність та ефективність  «Впровадження комп’ютерних технологій на уроках виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів» доповів Лило О.В., майстер виробничого навчання Костянтинівського вищого  професійного училища. 

Майстер виробничого навчання Костянтинівського професійного будівельного ліцею Світлична В.В. ознайомила присутніх з матеріалами «Планування відкритого уроку виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонту автомобілів». 

Викладач спеціальних дисциплін  Ковальов О.В., поділився матеріалами з досвіду організації роботи щодо  виконання курсових та дипломних проектів учнями груп підготовки молодших  спеціалістів Краматорського вищого професійного училища. 

Після обговорення заслуханих доповідей  виступила Мірошниченко Г.В., методист НМЦ ПТО у Донецькій області з інструктивно-організаційними, методичними рекомендаціями педагогічним працівникам автомобільного напрямку та наголосила, що  результат  навчання завжди залежить від результату взаємодій всіх складових компонентів навчально – виробничого та виховного процесів. 

Захід закінчився щиросердними словами вдячності організаторам та учасникам.