МОЯ ПРОФЕСІЯ - ВЕРСТАТНИК

Відповідно до графіка проведення предметних тижнів на 2015-2016 навчальний рік у Краматорськом вищому професійному училищі з  10.03.2016р. по 17.03.2016р. проводився тиждень з професій «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів із програмним керуванням».

У рамках тижня було проведено:

тематичну лінійку «Моя професія - верстатник»;

виставку технічної творчості;

відкрите засідання циклової комісії на тему: «Впровадження інноваційних технологій в навчально-виробничий процес»  за професією «Верстатник широкого профілю. Оператор верстатів з ПК» та спеціальності «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях», на якому викладач спеціальних дисциплін, голова циклової комісії  Рассошенко О.П. виступила з доповіддю «Модель інноваційної науково-методичної діяльності педагогічних працівників ПТНЗ». Майстер виробничого навчання Синиця Т.В. виступила з доповіддю на тему «Технологія колективного творчого виховання»; майстер виробничого навчання Кульмінська Ю.М. підготувала виступ  на тему «Формування у учнів усвідомленого відношення до праці»; майстер виробничого навчання Бережний М.О. розповів про використання комп'ютерних технологій на уроках виробничого навчання; майстер виробничого навчання Рибалко С.В. виступила з доповіддю на тему «Майстер виробничого навчання й особистісно-орієнтований підхід у навчанні»; 

конкурс професійної майстерності серед учнів за професією «Верстатник широкого профілю». У конкурсі приймали участь учні груп I-III курсу й IV курсу відділення підготовки молодших фахівців. Конкурс складався із двох турів: теоретичного й практичного. За загальними підсумками переможцями стали:І місце: Перепелица Михайло - група ВМП 13-1, II місце: Кононенко Роман - група ВМП 13-1, III місце: Ляшенко Сергій - група ОМ 15-1. Учасники показали свої вміння й знання на високому рівні. Переможці конкурсу професійної майстерності були нагороджені грамотами.