Моя професія - автослюсар

В Краматорському вищому професійному училищі з 23 по 27 січня пройшов тиждень з професії «Слюсар з ремонту автомобілів».

            Згідно з планом роботи членами циклової комісії були розроблені та проведені різні заходи.

Майстрами виробничого навчання Трубчаніновою З. С. та Палій Г.М. було та оформлено інформаційний стенд та стіннівку.

        Впродовж тижня було проведено конкурс на найкращого за професією «Слюсар з ремонту автомобілів». До складу журі увійшли: директор Краматорського ВПУ Купріков Михайло Григорович, заступник директора з НВР Шаповалова Надія Олександрівна, методист училища Костюченко Ольга Володимирівна, старший майстер побутового профілю Білик Наталя Олександрівна, викладач спеціальних дисциплін Ковальов Олексій Володимирович, викладач спеціальних дисциплін Раду Владислав Сергійович. У конкурсі прийняли участь найкращі  учні 2, 4 та 5 курсу.

Конкурс проводився у два етапи. Теоретична частина складалася з тестових завдань, під час виконання яких учні продемонстрували свої знання  щодо будови, технічного обслуговування та ремонту автомобілів.

            У рамках практичної частини учні продемонстрували свої професійні уміння і навички роботи. Вони якісно та швидко виконали розбирання, дефектування та збирання паливного насоса та стартера.

Незважаючи на складність завдань, учасники впоралися з ними якісно та своєчасно, чим підтвердили свою кваліфікацію. За підсумками конкурсу перше місто посіла команда групи ВПП 15-3 у складі: Дзімана Євгена, Ольховика Михайла. Учасників було нагороджено грамотами та висловлено подяку за наполегливу працю та старанність у засвоєнні професійних знань і умінь.

         Позитивна атмосфера конкурсу налаштувала всіх учнів на ще більш наполегливу працю над здобуттям нових знань і умінь за обраною професією «Слюсар з ремонту автомобілів».