Бінарний урок виробничого навчання з професії «Кондитер»

В Краматорському вищому професійному училищі в умовах кухні-лабораторії був проведений відкритий бінарний урок виробничого навчання з професії «Кондитер» (майстер виробничого навчання Тімченко Т.М.) на тему «Приготування пісочного тіста та виробів з нього. Приготування печива нарізного та штампованого» та англійської мови (викладач Вінник В.С.).

Бінарні уроки – нестандартні уроки з реалізації міжпредметних зв’язків. Це творчість двох педагогів, яка переростає у творчий процес учнів та формує в них креативну компетентність, аналітичне мислення, створює умови практичного застосування знань, навичок та вмінь з різних предметів одночасно.

Сучасному фахівцеві будь-якого рівня для професійної мобільності та конкурентоспроможності на ринку праці недостатньо володіти тільки спеціальними знаннями та навичками. Невід’ємним атрибутом спеціаліста є знання іноземних мов. Іноземна мова – це ключ до професійного росту. Тому викладачі іноземної мови намагаються, щоб їхні уроки мали професійне спрямування.

Метою уроку було сформувати вміння і навички з приготування пісочного тіста та виробів з нього та збагатити лексичний запас слів англійської мови; розвивати навики діалогічного та монологічного мовлення при вирішенні виробничих ситуацій; спонукати до вивчення іноземної мови; виховувати любов до обраної професії.

  Особистий показ майстра дав можливість учням засвоїти  алгоритм та технологію приготування пісочного тіста та виробів з нього, закріпити знання та навички, збагатити свій словарний запас термінологічною лексикою та вдосконалити вміння спілкування на англійській мові.

Викладач англійської мови Вінник В.С. твердо переконаний, що володіючи лексикою, що стосується професійної сфери спілкування, майбутні випускники матимуть кращий доступ до ринку праці.

Урок був проведений на високому рівні та отримав схвальні відгуки від колег, які були присутні на цьому уроці.

    Бажаємо нашими педагогам творчих успіхів та подальшої наснаги.