ТИЖЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «КУХАР» У КРАМАТОРСЬКОМУ ВПУ

    Згідно плану роботи з 15 по 19 жовтня 2018 року в Краматорському ВПУ пройшов тиждень з професії «Кухар», який був присвячений всесвітньому Дню кухаря.

Тиждень професії – це комплекс навчально-виховних заходів, спрямованих на розвиток творчості учнів, на поглиблення та поширення їх знань з професійної підготовки.

Розпочався тиждень 16 жовтня тематичною лінійкою, на якій голова циклової комісії «Технологія харчування» Гуменна В.В. презентувала програму тижня.

17 жовтня  Гуменна В.В. провела відкритий урок - лабораторно-практичну роботу на тему «Дослідження органолептичних показників цукру» з дисципліни «Стандартизація та управління якістю харчової промисловості» в групі ТХ 17-1 (група молодших спеціалістів).

18 жовтня  серед учнів 1,2,4,5 курсів було проведено конкурс фахової майстерності «Майстер шеф». Конкурс було проведено у вигляді командної гри, з використанням методу тімбілдінг. Всі учні були розподілені на дві збірні команди, до складу яких входили представники всіх курсів, по два учня з кожного курсу. Команди  самостійно обрали  капітана або шеф-кухаря, який визначився з кандидатурою сушефа та розподілив всіх членів команди за робочими місцями. Від правильного розподілення учасників конкурсу за технологічними процесами,рівня організованості та згуртованості команд залежав підсумковий результат змагань - презентація готової страви.

Цей захід ще раз підтвердив, що активна взаємодія всіх членів команди в процесі змагань розвиває командний дух учнів, дає можливість виявити і реалізувати особистісний потенціал кожного учасника. Крім цього, тімбілдінг допомагає вирішити багато конфліктів, встановлює довірчі відносини між учнями, і є невербальним методом мотивації учнів до співпраці.

19 жовтня серед учнів всіх груп з професії «Кухар» було проведено інтелектуальне шоу «Своя гра».   Цей відкритий захід дозволив учням відчути себе ерудитами, частиною команди, сприяв обєднанню учнівського  колективу. Всі учасники заходу показали високу активність, гідний рівень засвоєння навчального матеріалу, відповідальність за виконання прийнятих рішень, навички роботи в колективі.

Закриття тижня відбулось на урочистій лінійці з підведенням підсумків та нагородженням переможців.