НА ШЛЯХУ ДО МАЙСТЕРНОСТІ

Тижні професії стали в Краматорському вищому професійному училищі традицією. З 21 по 25 січня педагогічні працівники циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» організували та провели тиждень, присвячений професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».

Тиждень був насичений заходами, які знайомили всіх учнів училища з професією, розкривали перспективи її розвитку та підкреслювали значимість.

Розпочався тиждень з вікторини «Кращий фахівець». На кращого знавця теорії змагались учні груп 2, 3 та 5 курсів. Переможцями стали учні гр. ІМ 17-1 Петруня Антон, Замула Олександр.

У вівторок педагогічні працівники та учні навчального закладу мали можливість оглянути діючу виставку робіт гуртка «Умілець». На виставці були представлені діючи моделі частин автомобілів, пристрої для технічного обслуговування.

23 січня було проведено Конкурс фахової майстерності з професії «Слюсар з ремонту автомобілів та колісних заходів». Свій професіоналізм мали можливість продемонструвати учні 1, 2, 4 курсів. Конкурсантам було запропоновано виконати роботу згідно набутого кваліфікаційного рівня. Всі учасники конкурсу показали високий рівень майстерності, а перемогу одержала команда гр. ВПП 17-3, Спрогіс Олексій, Мєдєнцев Кирил.

У четвер на ранковій училищній лінійці учні першого курсу гр. ВПП 18-3 під керівництвом викладача спеціальних предметів Кучми Л.В. ознайомили всіх присутніх з історією виникнення першого автомобіля, розвитком автомобільної галузі.

Завершився тиждень відкритим засіданням циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» та підбиттям підсумків.

Урочисте визначення переможців та вручення цінних подарунків відбулось на ранковій лінійці училища у присутності всіх учнів училища і адміністрації.

Ми вітаємо переможців та бажаємо всім подальшого професійного розвитку!