СКРІЗЬ ВІД КРАЮ І ДО КРАЮ ВОГНИК ЗВАРНИКА ПАЛАЄ

З метою розвитку творчої ініціативи та ділової активності учнів, формування інтересу до обраної професії, підвищення престижності робітничих професій, з 11 по 15 березня 2019 року в Краматорському ВПУ пройшов тиждень професії «Електрозварник». Тиждень був насичений різноманітними заходами: виставки, конкурси, захист проектів.

11 березня викладач спеціальних дисциплін Пітеляєва Л.Г. провела олімпіаду з теоретичного курсу спецтехнології зварників серед учнів всіх курсів.

    12 березня на училищній лінійці, яку підготувала майстер в/н Хохлова Т.М., відбулася презентація професії «Електрозварник» та виставка арт-масок зварників і кращих учнівських зварних виробів.

    13 березня  майстри в/н Михайленко В.М., Риженкова Т.В. для учнів 2,3 курсів провели вікторину «Ми – зварники!».

А головною подією тижня став конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «Електрозварник». Конкурс передбачав два тури: теоретичний та практичний. Теоретичний тур передбачав тестування учасників на комп’ютерах у кабінеті-лабораторії комп’ютерної техніки та графіки. Другий тур відбувся у зварювальній майстерні училища. Учні змагались у виконанні дугового зварювання пластин та виробу «Фланець».

В конкурсі приймали участь учні груп ІІ, ІІІ та ІV курсів. За загальними підсумками переможцями стали:

I місце - Кормилець Герман, група ВМП 17-4;

II місце - Саутін Єгор, група ЗВ 18-1;

III місце - Іванченко Деніс, група ВМП 16-4.

      14 березня в актовій залі відбувся захист проекту  «Скрізь від краю і до краю вогник зварника палає». З метою реалізації єдиної методичної проблеми «Впровадження сучасних технологій навчання і виховання» члени ЦК «Зварювальне виробництво»  впроваджують у навчально-виховний процес проектні технології. Досвід викладача Пузан Н.І. доводе, що проектну діяльність доцільно використовувати і при підготовці фахівців з професії «Електрозварник ручного зварювання». Викладач запропонувала учням підготувати інформацію про використання зварювання в машинобудуванні, в будівництві, під водою,  в космосі  та в медицині. У результаті роботи над проектом учні підготували багато цікавого матеріалу та презентації по кожному з питань. На захисті були присутні всі учні, які навчаються за професією «Електрозварник».

Завершальним етапом тижня стало відкрите засідання циклової комісії «Зварювальне виробництво» – проблемний стіл «Перлинки творчої скриньки». На цьому заході педагогічні працівники, члени циклової комісії, обмінялись досвідом роботи над загальною методичною темою.

Відмінна організаційна підготовка тижня, впевнена і неупереджена робота всієї  циклової комісії «Зварювальне виробництво» забезпечили атмосферу ентузіазму й поваги до робочої професії, зробили цей тиждень яскравим та незабутнім.