ВИСТАВКА-КОНКУРС ЮНАЦЬКОЇ НАУКОВО-ТЕХНІЧНОЇ, ДЕКОРАТИВНО-ПРИКЛАДНОЇ ТА ФОТОТВОРЧОСТІ ДОНЕЧЧИНИ 2019

14 березня 2019 року пройшов І етап щорічного обласного огляду-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA», декоративно-прикладної та фототворчості професійно-технічних навчальних закладів, в якому приймали участь учні Краматорського ВПУ (14) та інших училищ міста.

Учні Краматорського вищого професійного училища відповідально та творчо підійшли до підготовки заходу, тому вироби вражали своєю креативністю та майстерністю. На огляді були представлені роботи в 15 номінаціях: технічні моделі, вироби з металу, вироби з дерева, графіка та живопис, вишивка, вишиті картини, аплікація, фототворчість, вироби та картини з бісеру, ліплення.

Слюсарі з ремонту колісних транспортних засобів презентували на огляд-конкурс діючі стенди «Гальмівна система», «Стенд для перевірки генератора», діючі моделі механізму рульового керування та системи охолодження.

Кранівники представили макет мостового крана, макет двигуна, модель сонячної системи.

Перукарі презентували постижерні вироби «Капелюх», «Капелюх-квітка», «Корабель блакитні вітрила», «Кораблик»., вироби зі штучного волосся, тіпсів.

Всі роботи гуртка «Відео та фототворчості», які були присвячені рідному місту Краматорську, одержали схвальну оцінку журі та були відібрані для участі у ІI етапі огляду-конкурсу фототворчості професійно-технічних навчальних закладів.

Вражало око розмаїття бісерних робіт. Це бісерні деревця, букети квітів і картини з бісеру, якими можна прикрасити будь-який сучасний інтер’єр.

Присутніх особливо зацікавили та вразили роботи, зроблені учнями з професії «Верстатник» під керівництвом майстра в/н Полупана О.О.: діючі макети токарного верстата з ЧПК та маніпулятора.

Всі представлені роботи показали значний прогрес у розвитку творчих здібностей учнів училища та будуть представлені на ІI етапі  виставки-конкурсу науково-технічної юнацької творчості Донеччини «Техно-Україна. Techno-UA».

Під час проходження заходу панувала справжня творча атмосфера, учасники  огляду-конкурсу мали змогу відчути радість спілкування, побачити зразки кращих робіт, виконаних руками учнів. Кожен присутній знайшов для себе щось нове та цікаве, а журі дали високу оцінку експонатам.

 Слід зазначити, що організація та проведення оглядів-конкурсів технічної творчості сприяє розвитку раціоналізаторської та винахідницької роботи, поглибленню технічних знань учнів, вдосконаленню професійних вмінь і навичок, переобладнанню й укріпленню навчально-матеріальної бази училищ.