ПЕРУКАРСЬКА СПРАВА – ФАХ І МИСТЕЦТВО

Згідно з річним планом роботи з 21 по 25 березня 2019 в Краматорському ВПУ проходив тиждень з професії «Перукар (перукар-модельєр)», впродовж якого учні училища знайомились з особливостями професії, цікавими фактами про виникнення та розвиток перукарського мистецтва.

Розпочався тиждень з традиційного огляду-конкурсу стіннівок на тему «Сучасні тенденції у перукарському мистецтві», на якому учні продемонстрували свою творчість, фантазію та креативність.

Вікторина «Ти – перукар» дала можливість визначити кращих знавців перукарськогомистецтва. Під час конкурсу дівчата відповідали на питання з перукарської справи, матеріалознавства, санітарії та гігієни.

23 березня майстер виробничого навчання Васильова Н.В. провела відкритий урок на тему «Виконання завивки із застосуванням прогресивних інструментів». При проведенні вступного інструктажу майстер використовувала оособистісно-орієнтовний підхід, для чого залучила до проведення майстер-класу з використання стайлеру учнів.

24 березня  на ранковій тематичній лінійці майстри в/н Биба К.М., Жеребцова Л.Г. разом з учнями групи ВПП 16-10 ознайомили присутніх з сучасними тенденціями перукарського мистецтва у 2019 році.

Протягом століть перукарське мистецтво безліч разів змінювало свій напрямок залежно від уподобань тих чи  інших часів та епох, стрімко розвивалось, постійно доповнювалось. Проте найважливішим завданням майстрів – перукарів було створення оригінального образу, відображення у зачісці особливості сучасної на даний момент епохи, вираження унікальності і підкреслення особливості кожної людини. Цьому і був присвячений конкурс фахової майстерності, який був проведений  25.03.2019 р. В конкурсі приймали приймали участь учні ІІ, ІІІ та ІVкурсів. У творчому конкурсі фахової майстерності важко було визначити найкращого, адже всі учасниці створили красиві сучасні образи. Ученицям дали завдання виконати фантазійну зачіску «Весна 2019». Креативність та професіоналізм, здібності до моделювання та визначення стилю допомогли майстриням здобути високих результатів. За підсумками  конкурсу  переможцями стали:

І місце – Завгородня Марія, гр. ВПП 16-10;

ІІ місце – Казанцева Даря, гр. ВПП 18-11;

ІІІ місце – Левченко Марина, гр. ПМ 17-1.

Всі учасники були нагороджені грамотами та призами. Вітаємо всіх переможців та бажаємо здійснення мрій та професійних успіхів!