Тиждень з професії "Машиніст крана (кранівник)"

З 01.04.2019 по 05.04.2019 в училищі пройшов тиждень з професії «Машиніст крана (кранівник)». Викладачі та майстри виробничого навчання циклової комісії «Експлуатація і ремонт підйомно-транспортних машин і обладнання» підготували для учнів різноманітну та насичену програму.

Тиждень розпочався з екскурсії до музею Новокраматорського машинобудівного заводу, головного підприємства замовника кадрів. Учні ознайомились з історією та етапами розвитку, унікальним устаткуванням та видатними фахівцями - працівниками підприємства - велетня.

Наступним заходом була екскурсія до Донбаської машинобудівної академії, на кафедру «Підйомно-транспортні, будівельні, дорожні, меліоративні машини та обладнання», де випускники 5-го курсу можуть продовжити навчання за прискореною програмою. Учні мали можливість завітати до наукової лабораторії кафедри та поспілкуватись з завідувачем кафедри кандидатом технічних наук Дороховим Н.Ю.

02.04.2019 на тематичній лінійці, присвяченій 40-річчю підготовки професії «Машиніст крана (кранівник)» в училищі. Учні першого курсу під керівництвом майстра Чумак Н.С. розповіли про особливості та вимоги, унікальність та соціальну значимість професії, продемонстрували презентацію, присвячену випускникам училища різних років з професії «Машиніст крана».

03.04.2019 викладачі спеціальних дисциплін Озерна О.В., Дзержинська О.В. провели турнір між учнями ІV та V курсів на знання основ механіки, деталей машин, технології матеріалів тощо. Перемогу одержала група ПТМ 18-1.

04.04.2019 учні першого, третього та четвертого курсів прийняли участь у квесті. Учні показали навички роботи в команді, уміння робити висновки та узагальнення, творчо вирішувати поставлені завдання, здатність застосовувати спеціальні знання та компетенції при вирішенні виробничих завдань.

 

Тиждень з професії «Машиніст крана (кранівник)» підтвердив, що проведення професійних тижнів сприяє виявленню і підтримці творчого потенціалу учнів, розкриттю соціальних, загально-професійних та професійних компетентностей; а також розвитку комунікаційних компетенцій учнів.