ТИЖДЕНЬ З ПРОФЕСІЇ «СЛЮСАР З РЕМОНТУ КОЛІСНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ»

З 27 по 31 січня 2020 року у Краматорському ВПУ пройшов тиждень «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів». Програма тижня була насиченою та цікавою.

27 січня  учні та педагогічні працівники циклової комісії «Ремонт колісних транспортних засобів» організували та провели для здобувачів освіти виставку робочих макетів вузлів та механізмів, виконаних учнями випускних груп.

28 січня на училищній лінійці  відбулася презентація професії «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Ведучі лінійки ознайомили присутніх з історією виникнення професії та розповіли про значення цієї професії у наш час.

29 січня був проведений конкурс фахової майстерності серед учнів за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів».В конкурсі приймали участь учні груп ІІ, ІІІ, ІV та V курсів. Конкурс передбачав виконання учасниками теоретичних та практичних завдань, зміст яких відповідає вимогам робочих навчальних програм.Завдання теоретичного етапу у вигляді тестових завдань конкурсанти виконали в комп'ютерному центрі-лабораторії.

За загальними підсумками переможцями стали:

1 місце – Трунтаєв Олексій ( група ІМ 18-1);

2 місце – Чайка Ярослав ( група ВПП 18-3);

3 місце – Спрогіс Олексій  (група ВПП 17-3);

4 місце – Конотоп Микита (група  ІМ 19-1).

 

Ми щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо всім професійного зростання та перемог!