ТИЖДЕНЬ З НАПРЯМКУ «ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛІВ І ДВИГУНІВ»

З 16.01.2023 по 20.01.2023 в Краматорському вищому професійному училищі пройшов онлайн-тиждень з напрямку «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів».

Розпочався тиждень з тематичної лінійки «Найважливіша професія сьогодення – слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», яку підготували та провели майстрині в/н Ганна ПАЛІЙ та Олена МЕДЯНИК разом з учнями першого курсу. В цікавій презентації всі присутні ознайомились з видами спеціалізацій професії «Слюсар колісних транспортних засобів» та досягненнями учнів Краматорського ВПУ в конкурсах фахової майстерності з професії.

17.01.2022р. викладачка Лариса КУЧМА провела  захід «Цікаві моменти з життя учнів за професією «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів», де учні поділилися своїми власними світлинами з життя в Краматорському ВПУ. В цей же день було проведено  конкурс стіннівок, присвячених професії.

18.01.2023р. майстрині в\н Олена МЕДЯНИК та Анна БІЛОЗУБ провели для учнів  інформаційно-пізнавальну презентацію «Будова і класифікація шин та дисків коліс автомобіля».

19.01.2023р. відзначився проведенням пізнавально-ігрового заходу «Світ будови автомобіля», який підготувала та провела викладачка Лариса КУЧМА. Всі бажаючи мали змогу прийняти участь у конкурсах з розгадування кросвордів, грали в навчальні ігри «Відгадай марку автомобіля», «Знайди правильні визначення вузлів автомобіля». Учні з зацікавленням брали участь у конкурсах та показали високий рівень професійних знань.

20.01.2023р. відбулося  відкрите засідання циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» на тему «Обмін досвіду роботи під час дистанційного навчання». На засіданні всі члени циклової комісії поділилися з колегами своїм досвідом роботи у дистанційному форматі. Наприкінці засідання були підведені підсумки тижня автослюсарів.

В цілому онлайн - тиждень пройшов цікаво та продуктивно. Злагоджена робота членів циклової комісії ще раз довела, що незважаючи на тяжкі обставини, що склалися в нашій країні, викладачі та майстри Краматорського ВПУ прикладають всі зусилля, щоб освітній процес відповідав вимогам часу.

 Все буде Україна! Слава Україні!