ДОБРОГО ПУТІ, ВИПУСКНИК 2016!

19 лютого 2016 року в Краматорському вищому професійному училищі відбувся випускний для 86 учнів, які завершили повний курс навчання та успішно склали державну кваліфікаційну атестацію за професіями: «Верстатник широкого профілю», «Перукар (перукар-модельєр), манікюрниця» і спеціальностями: «Технологія обробки металів на верстатах і автоматичних лініях», «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів » та «Виробництво харчової продукції ». Серед них 42 випускника - отримали дипломи кваліфікованих робітників, 44 - дипломи молодших спеціалістів, 11 - отримали дипломи з відзнакою, 25 – нагороджені грамотами за активну участь в житті училища! Молодці, випускники, так тримати!

І яке ж свято без гостей? Ось і в цей день нас прийшли привітати наші давні друзі і партнери - представники трудового колективу ПАТ НКМЗ: Цельнік В.В. - начальник відділу кадрів і режиму і Ворочок Б.І. - начальник відділу розвитку персоналу та управління знаннями.

Ось уже 75 років Краматорське ВПУ і ПАТ НКМЗ об'єднують ділові виробничі відносини, які дають позитивні результати в професійній підготовці наших учнів. А підсумок цієї плідної співпраці – працевлаштування на  НКМЗ всіх випускників машинобудівного профілю. Наші учні з глибокою повагою ставляться до своїх наставників, схиляючись перед їх професіоналізмом, творчим потенціалом, доброзичливістю і чуйністю.

Багато було поздоровлень і побажань в цей знаменний день. Але найголовнішим було напутнє слово Заслуженого працівника освіти України, депутата Краматорської міської ради, директора Краматорського ВПУ Купрікова М.Г.

 

Випускний - хвилююче свято для всіх: для батьків, які допомагали своїм дітям долати ще одну сходинку під назвою «життя», для педагогів, які заслужено пишаються кожним своїм випускником і, звичайно ж, це свято дороге самим випускникам. Вони будуть згадувати роки навчання в Краматорському ВПУ, як найяскравіші, цікаві, наповнені новими враженнями, зустрічами, дружбою!

Додаткова інформація