Успіхи, досягнення і гордість училища

У цій категорії можна знайти статті про випускників вищого професійного училища Краматорська, що працюють в рамках здобутих професій, про випускників тих, що успішно продовжили навчання у вищих учбових закладах, про численних призерів і учасників змагань і конкурсів. Тобто про всіх тих, ким пишається трудовий колектив училища.

Підсумки Спартакіади серед учнів ЗПО Донецької області за 2017р

      21 грудня 2017 року відбулася нарада КФВС МОН України з керівниками фізичного виховання ПТНЗ області. На порядку денному підіймались питання організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ПТНЗ, формування календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік, а також одним із питань які підіймали на нараді було підведення підсумків участі ПТНЗ у Спартакіаді Донецької області з видів спорту у 2017 році.

 

Детальніше...

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24–26 жовтня 2017 року відбулася Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. У виставці приймали участь понад 550 учасників із 24 регіонів України, Канади, Польщі, США, Словаччини, Австрії, Чехії та інших країн, серед яких – Краматорське вище професійне училище (№ 14). 

В рамках конкурсу було проведено конкурс з тематичних номінацій, в якому приймало участь Краматорське ВПУ. Підсумок – срібна медаль в номінації «Нова професійна освіта в контексті євроінтеграційного руху України».

  Ми пишаємося нашими здобутками та вітаємо колектив Краматорського ВПУ з перемогою!

Детальніше...

Наші спортивні досягнення

Згідно Регламенту проведення обласних змагань серед учнів ПТНЗ 23 лютого 2017 проводились змагання з баскетболу 3х3 (стрітболу) серед ПТНЗ області. Змагання проводились в ВКПТКУ (№42). У змаганнях взяли участь 12 команд  області, які приїхали з однією метою, перемогти. Після підраховування забитих та пропущених м’ячів наша збірна зайняла ІІІ місце серед команд ПТНЗ Донецької  області.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою у обласному чемпіонаті: Онищенка Владислава, Гетьманенка Сергія, Чеснокова Миколу!

Детальніше...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»

30 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного торгово- кулінарного училищавідбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Кондитер».

 

Детальніше...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»

24 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного училища відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Перукар».

За результатами Конкурсу  І місце (Диплом І ступеню) зайняла Самойлова Ангеліна, учениця гр. ВПП 14-10 Краматорського вищого професійного училища. 

 

Детальніше...

«Верстатник широкого профілю»

        30 березня у Краматорському вищому професійному училищі відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Верстатник широкого профілю». Проведення подібних конкурсів - це завжди професійне свято. Конкурси майстерності допомагають виявити і підтримати обдаровану молодь, сприяють підвищенню професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, зміцненню співробітництва училищ з підприємствами - замовниками кадрів, обміну досвідом між навчальними закладами. 

 

      

Детальніше...

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

2 жовтня у Палаці культури і техніки НКМЗ Краматорське вище професійне училище урочисто святкувало 75-річчя училища та системи професійно-технічної   освіти.  У цей святковий день викладачі, майстри виробничого навчання і всі співробітники училища  приймали вітання від колег та гостей свята.

а 75 років Краматорське вище професійне училище міцно закріпило за собою репутацію навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців. За роки існування училище підготувало близько 30 - ти тисяч випускників, 20 – тис з них складають основу трудового колективу Новокраматорского машинобудівного заводу. Випускники Краматорського ВПУ творили и продовжують творити робочу славу України. Таке визнання заслужено завдяки всім поколінням педагогів і учнів, тим, хто зберіг і примножив традиції, закладені педагогічним колективом багато років тому.

Детальніше...

I місце в обласному конкурсі!

19 травня 2015 року  в  Краматорському ВПУ відбувся II (обласний) этап Всеукраїнского конкурсу професійної майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар».

 Вітаємо з перемогою та бажаємо творчих успіхів,

 Муравській Анастасіїза зайняте I місце!

 

 ученицю групи 12-10 «Перукар (перукар-модельєр»

Сходи майстерності


    
16 жовтня 2014 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Електрозварник».

 

Детальніше...

Знову перемога!

22-24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбуласяся V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Захід зібрав освітян, молодь, виробників та дилерів обладнання для навчальних закладів.

Детальніше...

Додаткова інформація