Успіхи, досягнення і гордість училища

У цій категорії можна знайти статті про випускників вищого професійного училища Краматорська, що працюють в рамках здобутих професій, про випускників тих, що успішно продовжили навчання у вищих учбових закладах, про численних призерів і учасників змагань і конкурсів. Тобто про всіх тих, ким пишається трудовий колектив училища.

Свято, гідне феєрверку!

27 червня у Краматорському вищому професійному училищі відбулося урочисте свято. В концертному залі ДК і Т НКМЗ 224 випускника отримали атестати і дипломи. Особливий, неповторний момент, в якому злилися воєдино щира радість досягнутої мети, легкий смуток розставання і надія на успішне майбутнє.

 

Детальніше...

БРЕЙН-РИНГ «ІСТОРІЯ МОГО МІСТА»

12 квітня 2018року в КЗ «Музей історії Краматорської міської ради» був проведений відбірковий етап, присвяченого 150-річчю м. Краматорська.  В змаганнях брали  участь молодіжні команди: Краматорського вищого професійного училища (№14) «Майбутні Новокраматорці», Краматорського вищого металургійного училища (№123) «Вперед», Краматорського вищого торгово-кулінарного училища (№42) «Форсаж», Краматорського центру професійно-технічної освіти (№47) «КЦПТО», Машинобудівного коледжа Донбаської машинобудівної академії «Ерудит», Краматорського коледжу ДонНУЕТ «Готові до бою», дві команди Краматорського інституту ПрАТ «ВНЗ «МАУП»  «Brainstorm» та «Drinkteam», дві команди Краматорського технологічного коледжу «Лодка та весло» та «Діти Краматорська», три команди Донбаської машинобудівної академії «Еволюція», «КІТи», «Стародавні греки». Враховуючи підсумки  відбіркового етапу Брейн-рингу, команда учнів Краматорського вищого професійного училища  «Майбутні Новокраматорці» вийшла в Фінальний етап.  

 

Детальніше...

СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2018

З 15 по 17 березня у Києві відбулась IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018». Метою цієї виставки є презентація здобутків вітчизняної освіти, зустрічі та дискусії з фахівцями галузі освіти, обмін досвідом.

Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів.

На урочистому відкритті були присутні високоповажні гості, а саме: президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти, доктор педагогічних наук Олег Михайлович Спірін, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Васильович Сокол та директор компанії «Виставковий світ» Світлана Володимирівна Рудько.

Тематична програма виставки включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, працівників-практиків у галузі освіти та представників закордонних освітніх закладів.

На заході відбувся рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти», а також конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

Для участі у тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» колектив Краматорського ВПУ підготував роботу, присвячену впровадженню у навчальний процес закладу   елементів дуальної форми навчання та проектних технологій. За результатами конкурсного відбору та експертизи за проект Краматорське ВПУ отримало срібну медаль та диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Директор Краматорського вищого професійного училища Купріков Михайло Григорович нагороджений Дипломом за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти.

Ми пишаємося нашими здобутками та вітаємо директора та колектив Краматорського ВПУ з перемогою!

                                             

                                        Методист Краматорського ВПУ

                                       Ольга Костюченко

Підсумки Спартакіади серед учнів ЗПО Донецької області за 2017р

      21 грудня 2017 року відбулася нарада КФВС МОН України з керівниками фізичного виховання ПТНЗ області. На порядку денному підіймались питання організації та проведення фізкультурно-масових заходів серед ПТНЗ, формування календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів на 2018 рік, а також одним із питань які підіймали на нараді було підведення підсумків участі ПТНЗ у Спартакіаді Донецької області з видів спорту у 2017 році.

 

Детальніше...

Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті»

24–26 жовтня 2017 року відбулася Дев’ята Міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» в Київському Палаці дітей та юнацтва. Організатор: Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України. У виставці приймали участь понад 550 учасників із 24 регіонів України, Канади, Польщі, США, Словаччини, Австрії, Чехії та інших країн, серед яких – Краматорське вище професійне училище (№ 14). 

В рамках конкурсу було проведено конкурс з тематичних номінацій, в якому приймало участь Краматорське ВПУ. Підсумок – срібна медаль в номінації «Нова професійна освіта в контексті євроінтеграційного руху України».

  Ми пишаємося нашими здобутками та вітаємо колектив Краматорського ВПУ з перемогою!

Детальніше...

Наші спортивні досягнення

Згідно Регламенту проведення обласних змагань серед учнів ПТНЗ 23 лютого 2017 проводились змагання з баскетболу 3х3 (стрітболу) серед ПТНЗ області. Змагання проводились в ВКПТКУ (№42). У змаганнях взяли участь 12 команд  області, які приїхали з однією метою, перемогти. Після підраховування забитих та пропущених м’ячів наша збірна зайняла ІІІ місце серед команд ПТНЗ Донецької  області.

Вітаємо наших спортсменів з перемогою у обласному чемпіонаті: Онищенка Владислава, Гетьманенка Сергія, Чеснокова Миколу!

Детальніше...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»

30 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного торгово- кулінарного училищавідбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Кондитер».

 

Детальніше...

ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»

24 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного училища відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Перукар».

За результатами Конкурсу  І місце (Диплом І ступеню) зайняла Самойлова Ангеліна, учениця гр. ВПП 14-10 Краматорського вищого професійного училища. 

 

Детальніше...

«Верстатник широкого профілю»

        30 березня у Краматорському вищому професійному училищі відбувся II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів за професією «Верстатник широкого профілю». Проведення подібних конкурсів - це завжди професійне свято. Конкурси майстерності допомагають виявити і підтримати обдаровану молодь, сприяють підвищенню професійної підготовки, розвитку творчої активності учнів, зміцненню співробітництва училищ з підприємствами - замовниками кадрів, обміну досвідом між навчальними закладами. 

 

      

Детальніше...

З ЮВІЛЕЄМ, РІДНЕ УЧИЛИЩЕ!

2 жовтня у Палаці культури і техніки НКМЗ Краматорське вище професійне училище урочисто святкувало 75-річчя училища та системи професійно-технічної   освіти.  У цей святковий день викладачі, майстри виробничого навчання і всі співробітники училища  приймали вітання від колег та гостей свята.

а 75 років Краматорське вище професійне училище міцно закріпило за собою репутацію навчального закладу, який готує висококваліфікованих фахівців. За роки існування училище підготувало близько 30 - ти тисяч випускників, 20 – тис з них складають основу трудового колективу Новокраматорского машинобудівного заводу. Випускники Краматорського ВПУ творили и продовжують творити робочу славу України. Таке визнання заслужено завдяки всім поколінням педагогів і учнів, тим, хто зберіг і примножив традиції, закладені педагогічним колективом багато років тому.

Детальніше...

Додаткова інформація