Знову перемога!

22-24 жовтня 2013 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбуласяся V Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті». Захід зібрав освітян, молодь, виробників та дилерів обладнання для навчальних закладів.

Виставка «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні.

 

На виставці представлені навчальні заклади, наукові установи, методичні центри з усіх регіонів України. Також, до участі в освітньому форумі запрошені регіональні та місцеві органи управління освітою, відомі видавництва, представники соціально відповідального бізнесу, підприємства та організації освітньої сфери. Краматорське вище професійне училище також приймало участь у виставці.


 

Упродовж трьох днів роботи виставки відбувалися тематичні конференції, семінари та круглі столи за участю провідних науковців НАН та НАПН України, фахівців Міністерства освіти і науки України, Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН України, практичних працівників галузі освіти, представників бізнес-структур, які презентують власний досвід удосконалення процесу навчання і виховання, упровадження інформаційних технологій і педагогічних інновацій.

 

 В рамках проведення виставки, серед навчальних закладів, наукових установ, міжнародних організацій, підприємств, які співпрацюють з системою освіти проводився конкурс з тематичних номінацій. Викладач КВПУ Титарено Олена Петрівна приймала участь у конкурсі і здобула «Диплом І ступеню»Додаткова інформація