Обласний конкурс професійної майстерності серед учнів ПТНЗ Донецької області з професії «Верстатник широкого профілю»

9 березня 2011року в Краматорському вищому професійному училищі (№ 14) проходив обласний конкурс професійної майстерності з професії «Верстатник широкого профілю».

У конкурсі взяли участь кращі учні училищ Донецької області, що навчаються за цією професією.

Конкурс проводився в два етапи: теоретичний і практичний.

Перший етап конкурсу проводився в комп'ютерному класі, всім конкурсантам було запропоновано завдання на знання теоретичних основ професії у вигляді тестів.

Другий етап конкурсу проходив у токарній майстерні училища. Вміння та знання конкурсантів оцінювалися в залежності від часу, кількості і якості виконуваної роботи; володіння обладнанням, інструментом; вміння розбиратися в кресленнях, технічної документації; знання і дотримання правил техніки безпеки.

За сумою балів були присуджені призові місця:

1 місце - Братушкін Родіон, учень Краматорського вищого професійного училища (№ 14) - майстер виробничого навчання Синиця Т.В.

2 місце - учень Краматорського центру професійно- технічної освіти (№ 47)

3 місце - учень Слов'янського професійного машинобудівного ліцею (№ 15)

 

Конкурс цього року відрізнявся особливо теплою дружной обстановкою. Відмінна організація робочих місць для виконання конкурсних завдань і впевнена робота членів журі забезпечили атмосферу ентузіазму та поваги до робочої професії, зробили конкурс справжньою подією для учасників.

Додаткова інформація