Сходи майстерності


    
16 жовтня 2014 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів з професії «Електрозварник».

 

Перше місце зайняв Данильченко Іван, гр. ЗВ13-2. В старших класах школи Іван замислювався про майбутню професію, йому хотілося займатися чоловічою, цікавою справою. Відвідавши день відкритих дверей  Краматорського ВПУ він вирішив, що буде навчатися саме в цьому училищі. Побувавши в навчальній зварювальній майстерні, кабінеті «Зварювального виробництва» і прослухавши цікаву, змістовну розповідь викладача про професію, Ваня визначився зі своїм вибором. 

    

 В процесі навчання Іван показав серйозне і відповідальне ставлення до оволодіння майбутньої професії, зростання його знань і умінь простежувалося протягом всього курсу навчання (зараз він навчається в групі техніків–технологів на 5 курсі). Наш вихованець активно працює в гуртку «Умілець», береактивну участь у конкурсах та олімпіадах.

Практику Данильченко Іван проходить на Новокраматорськомумашинобудівномузаводі, зарекомендував себе як розумний, відповідальний, серйознийпрацівник. Тому проблем з працевлаштуванням у Івана не буде.


Додаткова інформація