ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер»

30 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного торгово- кулінарного училищавідбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Кондитер».

 

В ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь переможці І етапу в ПТНЗ, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників з професії «Кондитер» останнього курсу навчання: Краматорського вищого професійного училища, Селидівського професійного ліцею,Маріупольського машинобудівного ліцею, Костянтинівського професійного будівельного ліцей,Білицького професійного ліцею, Соледарського професійного ліцею, Великоновосільківського професійного ліцею, Костянтинівського вищого професійного училища, Артемівського центру  професійно-технічнлї освіти.

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів: перший тур передбачав  комп’ютерне  тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері,  практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Кондитер 3 розряду» та передбачав виготовлення рулету бісквітного з використанням елементів оздоблення.

За результатами Конкурсу  І місце (Диплом І ступеню) у І (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер» зайняла Горбенко Вікторія, учениця гр. ВПП 14-9 Краматорського вищого професійного училища.

Ми вітаємо переможницю конкурсу та щиро бажаємо їй творчого натхнення та професійних успіхів!

Додаткова інформація