ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Перукар»

24 березня 2017 року на базі Краматорського вищого професійного училища відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів Донецької області з професії «Перукар».

За результатами Конкурсу  І місце (Диплом І ступеню) зайняла Самойлова Ангеліна, учениця гр. ВПП 14-10 Краматорського вищого професійного училища. 

 

Метою проведення Конкурсу є виявлення та підтримка професійно обдарованої учнівської молоді, розвитку і реалізації професійних здібностей учнів, пропаганди використання новітніх технологій, популяризації серед молоді робітничих професій.

Щорічне проведення Конкурсів фахової майстерності розвиває зацікавленість учнів, спонукає до творчості, підвищує рівень професійної майстерності.  Це унікальна  можливість зануритися в світ краси, моди і стилю.

В ІІ (обласному) етапі Конкурсу взяли участь переможці І етапу в ПТНЗ, що ведуть підготовку кваліфікованих робітників з професії «Перукар (перукар-модельєр)» останнього курсу навчання: Краматорського вищого професійного училища, Селидівського професійного ліцею, Маріупольського професійного ліцею автотранспорту, ДНЗ «Костянтинівське вище професійне училище», ДНЗ «Артемівський професійний аграрний ліцей».

Конкурс складався з теоретичного та практичного турів: перший тур передбачав  комп’ютерне  тестування з предметів професійно-теоретичної підготовки - виконання тестових завдань на персональному комп’ютері,  практичний тур відповідав вимогам рівня кваліфікації «Перукар 2 класу» та передбачав виконання високої вечірньої зачіски відповідно до модних тенденцій.

У практичному турі учасники проявили творчий підхід, нестандартні ідеї, які були втілені при створені конкурсної зачіски з елементами плетіння, локонів, завитків різноманітними способами і більш класичні види укладання, що гармонійно прикрашали задумку кожного учасника.

Журі якісно оцінили знання й навички конкурсантів за рядом критеріїв, а саме: організацію робочого місця, дотримання норм охорони праці, зовнішній вигляд учасника, техніку, якість виконання та складність зачіски, її дизайн та відповідність зачіски сучасним тенденціям моди.

Ми вітаємо переможницю конкурсу та щиро бажаємо їй творчого натхнення та професійних успіхів!

Додаткова інформація