СУЧАСНІ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ - 2018

З 15 по 17 березня у Києві відбулась IX Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти - 2018». Метою цієї виставки є презентація здобутків вітчизняної освіти, зустрічі та дискусії з фахівцями галузі освіти, обмін досвідом.

Програмою виставки передбачено проведення науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, презентацій, майстер-класів, воркшопів, відкритих уроків, експертних дискусій, педагогічних коучингів, дискусійних панелей за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України, практичних працівників галузі освіти та представників закордонних навчальних закладів.

На урочистому відкритті були присутні високоповажні гості, а саме: президент НАПН України, академік НАН України Василь Григорович Кремень, директор Інституту модернізації змісту освіти, доктор педагогічних наук Олег Михайлович Спірін, виконавчий директор освітянських заходів компанії «Виставковий світ» Віталій Васильович Сокол та директор компанії «Виставковий світ» Світлана Володимирівна Рудько.

Тематична програма виставки включала конференції, презентації, семінари, круглі столи, майстер-класи, воркшопи, відкриті уроки, панельні дискусії за участю керівників, провідних фахівців і науковців Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, працівників-практиків у галузі освіти та представників закордонних освітніх закладів.

На заході відбувся рейтинговий виставковий конкурс з нагородженням Гран-прі «Лідер вищої освіти», «Лідер післядипломної освіти», «Лідер міжнародної діяльності», «Лідер наукової та науково-технічної діяльності», «Лідер професійно-технічної освіти», а також конкурси з тематичних номінацій із нагородженням золотими, срібними та бронзовими медалями.

Для участі у тематичній номінації «Упровадження інновацій у педагогічний процес для підвищення якості знань випускників» колектив Краматорського ВПУ підготував роботу, присвячену впровадженню у навчальний процес закладу   елементів дуальної форми навчання та проектних технологій. За результатами конкурсного відбору та експертизи за проект Краматорське ВПУ отримало срібну медаль та диплом за презентацію досягнень і інноваційних пошуків у реформуванні національної сфери освіти та науки.

Директор Краматорського вищого професійного училища Купріков Михайло Григорович нагороджений Дипломом за активну організаторську та педагогічну діяльність із сталого зростання якості сучасної освіти.

Ми пишаємося нашими здобутками та вітаємо директора та колектив Краматорського ВПУ з перемогою!

                                             

                                        Методист Краматорського ВПУ

                                       Ольга Костюченко

Додаткова інформація