Свято, гідне феєрверку!

27 червня у Краматорському вищому професійному училищі відбулося урочисте свято. В концертному залі ДК і Т НКМЗ 224 випускника отримали атестати і дипломи. Особливий, неповторний момент, в якому злилися воєдино щира радість досягнутої мети, легкий смуток розставання і надія на успішне майбутнє.

 

Учасників цієї чудової події зібралося багато. Прийшли рідні та друзі випускників, викладачі та майстри виробничого навчання і, звичайно ж, почесні гості з базового підприємства ПрАТ «НКМЗ»: заступник начальника відділу кадрів і режиму Олександр Надєйкін, головний механік Сергій Новицький, начальник відділу маркетингових комунікацій Дмитро Березовський, заступник голови профспілкового комітету Андрій Єна, а також виконавчий директор Донецької регіональної експертної ради з питань ліцензування навчальних закладів Ольга Берюх.

А на початку свята промайнуло на екрані слайд-шоу випускників: яскраві, незабутні кадри з життя учнів та їх наставників. Ось вони - винуватці торжества!

За традицією першим привітав своїх випускників заслужений працівник освіти України, депутат міської ради, директор Краматорського вищого професійного училища Михайло Купріков. Він зазначив, що з 224 випускників 152 учні отримують дипломи кваліфікованого працівника і 72 - дипломи молодшого спеціаліста. З них тридцять чоловік отримують дипломи з відзнакою. «Це оцінка і показник роботи не тільки учнів, викладачів і майстрів нашого училища, а й показник кваліфікації майбутнього виробництва», - сказав Михайло Григорович.

Випускники отримали документи з рук директора училища і почесних гостей і багато щирих поздоровлень. Вони не один рік працювали на славу, і тепер гідні нагороди. Але головне, як бажали виступаючі, - не зупинятися на досягнутому!

Половина випускників 2018 року працевлаштовані за професією навчання, а інші продовжать навчання в групах ВПУ і в ВУЗах. Як завжди, гостинно відчинив двері випускникам училища Новокраматорський машинобудівний завод та інші підприємства міста та області.

Випускний - свято, на якому звучать не тільки привітання, але й численні подяки.

Адміністрація Краматорського вищого професійного училища подякувала батькам своїх випускників за активну участь у громадському житті училища та вихованні молодого покоління. А батьки, в свою чергу, по достоїнству оцінили працю педагогічного колективу Краматорського ВПУ і його керівництва.

Випускники висловили подяку всім тим, хто був причетний до їх досягнень: директору училища і всьому інженерно-педагогічному колективу, батькам і трудовому колективу НКМЗ.

Чимало гарного почули і випускники від своїх педагогів, а серед інших важливих слів - батьківське повчання: «Не забувайте, що навчалися ви для того, щоб розум і серце віддати людям! Не заплямуйте добре ім'я свого роду і честі училища, яке дало вам путівку в життя».

Випускний вечір у Краматорському вищому професійному училищі пройшов по-особливому урочисто і, в той же час, з неодмінною душевною теплотою. Добрі слова, вишукана концертна програма, посмішки, оплески і вінець торжества - сліпучий феєрверк ...

Перед нашими випускниками відкрилися тисячі доріг, але кожен з них обере свій особистий життєвий шлях. То ж нехай прямують по ньому твердо і впевнено, а успішно розпочати професійну діяльність їм допоможуть знання, уміння та навички,  отримані у стінах нашого училища.

Додаткова інформація