Учень КВПУ №14 став переможцем обласного конкурсу

У вересні в м.Харцизськ проводився обласний конкурс професійної майстерності серед профтехосвыти, що вчаться, за фахом «Електромонтер по ремонту і обслуговуванню електроустаткування». Перше місце на цьому конкурсі зайняв учень третього курсу Краматорського вищого професійного училища Віктор Бужак. Краматорське вище професійне училище №14 вітає молоді таланти.

переможець конкурсу, Бужак, КупріковЗайматися ремонтом електроустаткування Віктору подобалося з дитинства. Улюбленому заняттю він приділяв весь вільний час. Тому вибір професії був усвідомленим. Навчатися спеціальності він прийшов в КВПУ № 14.

 

У училищі Віктор відразу показав серйозне відношення до навчання, активно працював у гуртку «Юний електрик», брав участь в конкурсах технічної і професійної майстерності. Викладач електротехніки Надія Шаповалова використовує вироби Віктора як наочну допомогу на уроках. Він сам виготовив і представив стенди, що діяли, «Дослідження роботи люмінесцентних ламп», «Пристрій асинхронного двигуна», «Пуск АД перемиканням із зірки на трикутник».

 

До перемоги на обласному конкурсі Віктора привели цілеспрямованість, працьовитість і зацікавленість. Теоретичні і практичні знання учня високо оцінили не тільки судді конкурсу, але й управління профтехосвіти, а також представники підприємств-замовників. Це і принесло Віктору вищу нагороду — напрям на Всеукраїнський конкурс професійної майстерності, який відбудеться на початку жовтня в місті Умані.

 

28 вересня у Краматорському вищому професійному училищі №14 відбулася лінійка. Директор училища Михайло Купріков привітав Віктора Бужак з перемогою і від імені училища вручив премію у розмірі 250 гривень, а від обласного управління профтехобразования передав переможцеві пам'ятний подарунок — фотоапарат. Від імені педколективу і учнів КВПУ Михайло Григорович побажав Віктору творчих успіхів на Всесоюзному конкурсі професійної майстерності.

 

 

 

Додаткова інформація