МИ ПРОФЕСІОНАЛИ!

Завершився регіональний відбір конкурсу професій WorldSkills Ukraine-2019 в Маріуполі. З 62 талановитих і креативних представників робітничих професій серед учнів, студентів та молоді підприємств визначена сімка кращих, яка представить Донецьку область в національному відборі конкурсу. До числа переможців увійшли учні КРАМАТОРСЬКОГО ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА і молоді фахівці МК «Азовсталь» Групи Метінвест, «Метінвест-Промсервіс». Національний відбір Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine пройде навесні 2020 року в Києві.

Програма змагань була дуже насиченою. Більше 1000 гостей конкурсу мали можливість познайомитися з професіями, які сьогодні найбільш затребувані на ринку праці. А учасники WorldSkills Ukraine-2019 не тільки виконували непрості завдання, але й знайшли нових друзів та однодумців.

Переможцями в 3 компетенціях стали учні Краматорського вищого професійного училища:

«Токарні роботи» - Арсеній Грущенко, група ВМП 17-1;

«Кулінарне мистецтво» - Ганна Фесенко, група ТХ 18-1;

«Підйом і транспортування вантажів» - В'ячеслав Семенов, група ПТМ 17-1.

За зайняті призові місця учасники отримали від Групи Метінвест сертифікати на цінні подарунки та сувеніри. Нам є чим пишатися - учасники конкурсу показали високі результати.

Перемога наших учнів - це результат плідної співпраці Краматорського ВПУ та колективу ПрАТ «НКМЗ», на якому учні проходять виробничу практику, удосконалюють свої знання та вміння.

Колектив учнів і працівників Краматорського ВПУ висловлюють щиру подяку Новокраматорському машинобудівному заводу за матеріальну допомогу в ремонті токарних, зварювальних майстерень, а також за 4 мультимедійних дошки та 15 комп’ютерів для оснащення кабінетів інформатики та професійної підготовки.

МИ впевнені, що всі учасники, незалежно від зайнятих призових місць, будуть нести культуру найвищого професіоналізму, постійного навчання та знань в своє подальше професійне життя. 

Додаткова інформація