Участь у науково-практичній конференції на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє»

Святкові дати завжди привертають до себе велику увагу. Всі намагаються відзначити цю дату з особливим старанням, щоб приємні спогади залишилися надовго, аж до наступної знаменної події. У Слов'янському Коледжі НАУ відбулася знаменна подія: 10.11.2016р. проводилася ІV Науково-практична конференція на тему: «Авіаційна наземна техніка: досвід використання та плани на майбутнє».

Колектив викладачів та студентів Краматорського вищого професійного училища зі спеціальності «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів» провели дослідницьку роботу за темою «Сучасні технології автомобільного транспорту спеціального призначення». Дослідницька робота студентів показала не тільки  знання й зацікавленість в обраній спеціальності, а також вміння працювати з різноманітним фаховим матеріалом. Результатом проведенних досліджень стала участь у науково-практичній конференції, що поєднала прагнення до самовдосконалення, науку майбутнього і сучасну практику .

Краматорське вище професійне училище (№14) представив студент V курсу групи ІМ 15-1 Озерний Олег. Під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Ковальова О.В. студентом була підготовлена доповідь у супроводі презентації на тему «Сучасні способи відновлення деталей автомобілів». 

        Тема розвитку технологій відновлення деталей є актуальною, результати якої можуть бути використані на практиці. При відновленні в порівнянні з виготовленням нових запасних частин кількість операцій обробки скорочується. Створення виробництв щодо відновлення вимагає менших капітальних вкладень у порівнянні з аналогічними підприємствами, що займаються виготовленням запасних частин. Також до важливої переваги відновлення деталей автомобілів відносять малу металоємність процесу: для відновлення необхідно в 20-30 разів менше металу, ніж для виготовлення нових запасних частин. Відновлення деталей, як правило, виключає екологічно руйнівний і енергоємний металургійний цикл виробництва. Трудомісткість відновлення деталей нижче, ніж виробництва. Отже, відновлення деталей - це перспективний напрямок розвитку діяльності авторемонтних дільниць та майстерень.

    В роботі конференції взяли участь:  начальник ВСП СК НАУ кандидат технічних наук Завгородній С.О., заступник начальника коледжу з навчальної роботи Лисак Т.К., завідувач відділення «Автомобільної техніки, технологій та електросвітло технічного забезпечення польотів», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєв В.В., завідувач відділення підготовки молодших спеціалістів Краматорського Вищого професійного училища № 14 Півень Л.В., голова циклової комісії «Технічного обслуговування, ремонту автомобілів і засобів механізації, автоматизації в аеропортах», викладач вищої кваліфікаційної категорії, викладач - методист Соболєва Г.М., голова циклової комісії «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», викладач другої категорії Ковальов О. В., викладачі спеціальностей «Технічне обслуговування засобів механізації та автоматизації в аеропортах» і «Обслуговування та ремонт автомобілів і двигунів», студенти коледжу.

     Присутні на конференції позитивно, із задоволенням сприймали цікаву інформацію. Викладачі технічних дисциплін визначили актуальність теми доповіді, ії якість та науковий напрям. Після закінчення конференції Озерного Олега та інших студентів-доповідачів нагородили сертифікатами.

      Позитивна атмосфера проведеної конференції наштовхнула на ще більш наполегливу працю над здобуттям нових знань за обраною спеціальністю. 

Півень Л.В., завідувач відділення підготовки молодшого спеціаліст, 

Ковальов О.В., викладачспеціальних дисциплін