Всесвітній день охорони праці

Міжнародна організація праці оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці, або Всесвітнім днем Безпеки і здоров'я на робочому місці. У зв'язку з цим за рекомендаціями навчально-методичного центру ПТО у Донецькій області з 24 по 28 квітня в Краматорському вищому професійному училищі був  організований і проведений тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Розпочався тиждень з конкурсу  презентацій «Охорона праці в моїй професії», на якому здобула перемогу група ВМП 16-2 по професії «Машиніст крана (кранівник)».

Викладачами Гуртовою Ю.І. та Нестюркіною К.В. була проведена вікторина серед учнів училища «Охорона праці  перш за все!». Головною задачею цієї вікторини було привернути увагу учнів на основні законодавчі акти та важливість дотримання правил з охорони праці та пожежної безпеки.

 

 З метою пропаганди безпечних умов праці для учнів була  проведена загальноучилищна лінійка «Охорона праці в Україні». Особливу увагу ведучі приділили питанням з охороні праці на виробництві та техніці безпеки при проходженні виробничого навчання та виробничої практики на виробництві.

       У методичному центрі  Краматорського ВПУ була організована виставка науково-популярної літератури, наочних посібників, засобів навчання з питань охорони праці.  

   Для учнів групи ВМП 16-2, професія «Машиніст крану (кранівник), було організовано зустріч з заступником начальника  відділу техніки безпеки  з технічної діагностики та надзвичайним ситуаціям Публічного акціонерного товариства «Новокраматорський машинобудівний завод» Шульженко Миколаєм Миколайовичем.

 Для учнів групи ВПП 16-9 викладач Півень Л. В. провела тематичний урок «Долікарняна допомога при нещасних випадках».

     Активну участь учні Краматорського ВПУ взяли в конкурсі стіннівок «Техніка безпеки в моїй професії», де проявили творчий підхід до  зображення актуальних проблем з питань охорони праці.

    Проведення  тижня сприяло формуванню в учнів  навичок культури охорони праці, реалізація яких на практиці сприятиме покращенню умов праці, запобіганню професійних захворювань та виробничого травматизму.