Тиждень безпеки дорожнього руху в Україні

        В Краматорському вищому професійному училищі в рамках проведення Четвертого глобального Тижня безпеки дорожнього руху в Україні 12 травня 2017 року було проведено єдиний національний урок «Безпека на дорозі - безпека життя» викладачем  Ковальовим О.В. в групах першого курсу. Під час уроку учні ознайомились зі статистикою дорожньо-транспортних пригод в Україні, отримали інформацію щодо небезпечної поведінки на дорогах, яка викликає високі показники смертності та травматизму серед дітей і молоді, які є найбільш уразливими учасниками дорожнього руху.

 

Мета уроку «Безпека на дорозі – безпека життя» - обґрунтування важливості дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я учнів.

 Акцент уроку ставився на аналізі проблемних ситуацій через призму моделі безпечного дорожнього середовища для виокремлення суб’єктивних та об’єктивних факторів ризику та ресурсів, які можуть унеможливити дорожньо-транспортні пригоди.

Під час уроку було проведено інтерактивну бесіду «Чи знаєш ти…?», презентація моделі оточуючого дорожнього середовища «Трикутник безпеки» та вправа «Зворотній кадр», переглянуто презентацію.

Крім того, було проведено перегляд тематичних відеороликів. 

Атмосфера проведених заходів наштовхнула учнів замислитись над власною відповідальною поведінкою на дорозі та дотриманням Правил дорожнього руху з метою скоротити втрати людських життів від ДТП.

Ковальов О.В., викладач спецдисциплін