Шевченківські дні у Краматорському ВПУ

          З 1 по 7 березня в Краматорському вищому професійному училищі з метою виховання почуття патріотизму, поглиблення знань учнів та прояву любові і гордості за кращих представників українського народу, були проведені заходи вшанування пам’яті Т.Г. Шевченка, з нагоди 204-річниці від дня його народження.

Учні Краматорського ВПУ захоплюються його творчістю, вдячність наповнює їх серця, вони прагнуть бути гідними нащадками Великого Кобзаря.

 

В рамках святкування Шевченківських днів традиційним стало проведення конкурсу читців поезії Т.Г. Шевченка «Ну щоб, здавалося, слова…».

З метою вшанування творчої спадщини Т.Г. Шевченка, розвитку творчого потенціалу, виховання поваги до мови і традицій свого народу була проведена літературно-музична композиція «Низький уклін тобі, Тарасе!».

На уроках української літератури викладачі Рябенко Валентина Валеріївна та Жижченко Наталія Юріївна здійснили подорож книгами «Життєпис долі Кобзаря», була організована виставка книжок «Шевченкова світлиця». Багато сказано про творчість поета, про його художню спадщину, про його найбільш загадкові сторінки життя.

Учні з задоволенням взяли участь у вікторині «Шевченко, а ми тебе знаємо!», з цікавістю переглянули фільми «Великі українці» та «Таємниця генія Шевченка», а як підсумок було запропоновано написати свої роздуми про геніального українського митця Т.Г.Шевченка.

Такі заходи направлені на розвиток в учнів національної гідності, підвищення патріотичного духу, поважливе ставлення до рідного краю, Батьківщини,  виховання сильної особистості!