ПРОФЕСІЯ-ЦЕ ОСНОВНА МЕЖА ВІДЛІКУ,З ЯКОЇ ПОЧИНАЄТЬСЯ ЖИТТЯ ЛЮДИНИ

   Згідно з річним планом роботи на 2017-2018 навчальний рік у Краматорському ВПУ з 12 по 16.03.2018р. проходив тиждень з професії «Манікюрник».

 

Як показує досвід, традиційні тижні професій відіграють велику роль у формуванні професійних компетентностей у майбутніх фахівців різних професій. Тижні сприяють формуванню пізнавального інтересу до вивчення спеціальних предметів, вихованню любові до обраної професії та надають змогу учням показати свої знання і уміння.

Розпочався тиждень з професії «Манікюрник» з традиційного огляду-конкурсустіннівок на тему «Дизайн нігтів», на якому учні продемонстрували свою творчість та фантазію.

13 березня на ранковій тематичній лінійці майстри в/н Биба К.М., Жеребцова Л.Г. разом з учнями групи ВПП 16-10 ознайомили присутніх з різновидами нігтьового дизайну. 

 

   

14 березня з метою виявлення найкращих учнів з професії «Манікюрник» був проведений конкурс фахової майстерності з професії «Манікюрник», в якому приймали участь учні І, ІІ та ІІІ курсів. При виконанні завдань теоретичного та практичного етапів конкурсу учні продемонстрували свої знання та професійні навички, творчий підхід у виконанні манікюрних послуг.

 

    За підсумками  конкурсу  переможцями стали:

 

І місце - Каріб Тетяна ( гр.ВПП 16-10);

 

ІІ місце - Розвальська Тетяна (гр.ВПП 15-10);

 

ІІІ місце - Єрьоменко Катерина (гр.ВПП 16-10).

 

      Всі учасники були нагороджені грамотами та призами.

 

15 березня учні Друщенкова Вероніка (гр.ПМ 16-1), Андріянова Даря

 

(гр.ПМ 17-1),  Дихал Анастасія (гр.ВПП 16-10) під керівництвом викладача спеціальних дисциплін Олейнікової О.Г та майстра виробничого навчання

 

Загоровець Г.В.для всіх бажаючих провели майстер-клас на тему «Сучасний весняний дизайн». Присутні на майстер-класі ознайомились з особливостями виконання різних технік розпису на типсах з елементами декору, гель лаками та акриловими фарбами.

 

16 березня  викладач Ряскова В.А. та майстер виробничого навчання

 

Васильєва Н.В. провели відкритий бінарний урок на тему «Косметичні засоби по догляду за шкірою рук». Урок отримав високу оцінку колег.

 

     Загалом тиждень пройшов у піднесеному, навіть святковому настрої. Активність та кількість учасників тижня показали, що такі заходи мають велике значення для кращого пізнання професії, виховання любові та поваги до неї.