Тиждень з безпеки дорожнього руху

З 15 по 19 травня 2023 року в Краматорському вищому професійному училищі пройшов онлайн – тиждень з безпеки дорожнього руху.

Розпочався тиждень 15 травня з прес-конференція з нагоди початку проведення 7-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху на YouTube-каналі «Безпечна країна», ініціатори заходу- Міжнародний благодійний фонд  «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП»
17 травня відбувся національний онлайн-урок «Безпечна дорога додому»  в рамках національного проєкту «Безпечна країна» для  здобувачів освіти групи ВПП 22-3 та ВПП 20-10, на якому максимально долучили до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дорожньо-транспортного травматизму. Урок підготувала і провела  викладачка Альона ОЛЕЙНИКОВА.
18 травня відбувся вебквест на платформі «ВСЕСВІТА» на тему: «Правила дорожнього руху знай – життя та здоров’я зберігай», в якій  учні  мали можливість  перевірити свої знання з Правил дорожнього руху і по закінченню квесту учасники отримали сертифікати за участь.. Вебквест підготувала і провела викладачка  Альона ОЛЕЙНИКОВА.
     Не зважаючи на тяжкі обставини, що склалися в нашій країні, тиждень був цікавим та насиченим. Бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху, не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху! Наше здоров’я – це наша відповідальність! Незнання правил дорожнього руху не звільняє від відповідальності!
Все буде Україна! Слава Україні!