Мовний марафон - 2023

У Краматорському вищому професійному училищі продовжується мовний марафон «Мова – ДНК нації», де педагогічний колектив закладу має змогу покращити свої навички володіння українською мовою: вдосконалити теоретичні знання та відшліфувати їх на практиці через виконання інтерактивних вправ та у процесі живого спілкування під наглядом досвідчених викладачів-коучів. 
Сьогодні на занятті увага була прикута до використання запозичених слів, написання складних прикметників у професійному мовленні, доречності вибору форм фемінітивів під час складання документації та у живому спілкуванні, також був розглянутий новий правопис української мови. Форми та методи, які використовували тренери були націлені у легкій ігровій формі вдосконалити та закріпити набуті знання, а атмосфера заходу спонукала всіх до активної участі. 
Мета таких семінарів-практикумів полягає у підтримці та мотивації використання української мови не тільки під час освітнього процесу, а й у побуті, у повсякденному житті, а головне завдання – показати, що вчити та вдосконалювати мову – це не страшно, не складно, а навпаки – весело та легко, головне – бажання та практика.