Всесвітній тиждень грошей

З 18 по 24 березня 2024р. в усьому світі проходив Global Money Week (Всесвітній тиждень грошей). В рамках тижня у Краматорському вищому професійному училищі були проведені різні заходи.

18.03.2024 р. викладач Бабаскіна Алла провела тематичну лінійку на тему «Українська гривня – атрибут незалежної України», де здобувачі освіти дізналися, яке значення має власна національна валюта – гривня для України та як проходила грошова реформа в 1996 році

Впродовж тижня учні Краматорського ВПУ брали участь у заходах від Національного банку України та ГО «Джуніор Ачівмент Україна».

 

20.03.2024 р. педагоги училища приєдналися до конференції "FinLit Forum: розвиток фінансової грамотності в шкільній освіті", організатором якого став Національний банк України.

Здобувачі освіти взяли участь у конкурсі постерів із соціальної реклами «Мистецтво надійних паролів» від НБУ та дізналися про правила створення та зберігання надійних паролів.

Викладач Соловйова Ірина запропонувала цікавий матеріал з тем: «Історія створення грошей» та «Незвичайні гроші».

21.03.2024 р. викладач Бабаскіна Алла провела вікторину на тему «Фінансова система України» для здобувачів освіти та педагогічного колективу. Вікторина була проведена на платформі Kahoot. Переможцями стали Володимир Віннік, Олена Тітаренко та Поліна Аблашимова.

 

Також учням було запропоновано переглянути відеоматеріал на тему «Онлайн-банкінг: як захиститися від шахраїв» та комікс з платіжної безпеки  на тему «Шахраї на полюванні», де учням ще раз нагадали про безпеку онлайн-банкінгу та покупок онлайн.