ТИЖДЕНЬ БІОЛОГІЇ І ЕКОЛОГІЇ

Згідно плану роботи з 8 по 14 квітня 2019 року у Краматорському ВПУ пройшов тиждень біології і екології «Вода-джерело життя», метою проведення якого було ознайомлення учнів зі значенням навколишнього середовища і, зокрема, води, виховання відповідального і бережливого ставлення до природи, розвиток інтересу до вивчення біології і екології.

Розпочався тиждень 8 квітня оформленням інформаційного стенду, який знайомив учнів з планом заходів і різною цікавою інформацією.

9 квітня відбулася тематична лінійка «Напої: користь і шкода». На цьому заході за допомогою презентації і відео учні знайомили своїх товаришів з корисним і шкідливим впливом різних напоїв на організм людини.

10 квітня тему продовжив перегляд відеофрагментів про згубний вплив алкоголю.

11 квітня серед учнів другого курсу відбулася вікторина «Біологія: дізнаємось більше!». Учні були розподілені на дві команди по шість чоловік. Впродовж змагання учасники команд «Ромашка» і «Хризантема» демонстрували високу активність і показали себе справжніми ерудитами. Вікторина закінчилась рахунком 21:19 на користь команди «Ромашка».

12 квітня викладач біології Мовчан Т.В. провела відкритий урок на тему: «Значення якості питної води для збереження здоров’я людини», на якому учні не тільки отримали нові знання а й навчилися застосовувати їх у своєму повсякденному житті.