Складаємо ЗНО

Розклад консультацій до ЗНО-2020

Розклад консультацій до ЗНО-2020

ЗНО-2019. Батьківські збори у Краматорському ВПУ

З метою ознайомлення та роз’яснення процедури реєстрації та особливостей проведення ЗНО-2019, підвищення психолого-педагогічної грамотності батьків у Краматорському вищому професійному училищі 15 грудня 2018р. були проведені загально училищні батьківські збори груп 3 курсу.

 

Детальніше...

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

·         ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;

·         виконати завдання пробного тесту у реальному часі і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;

·         психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;

·         навчитись ефективно розподіляти час;

·         оцінити свій рівень навчальних досягнень та скоригувати подальшу підготовку зо зовнішнього незалежного оцінювання;

·         отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу, розміщеного на сайті Українського центру оцінювання якості освіти (за бажанням).

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб.

ПОЛОЖЕННЯ

про пробне зовнішнє незалежне оцінювання

 

Вартість одного тестування для одного учасника буде розміщена на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти до 11 грудня 2018 року.
З детальною інформацією про умови реєстрації осіб, які виявили бажання брати участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, можна буде ознайомитися вже з 7 грудня 2018 року.
     Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні буде проходити з 8 по 31 січня 2019 року на сайті регіонального центру

 

Увага!


     До 25 лютого 2019 року на інформаційних сторінках 
«Особистий кабінет учасника пробного ЗНО» буде розміщено інформацію про час і місце проходження пробного зовнішнього незалежного оцінювання (запрошення-перепустки) та інформацію про сервіс «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання».

 

     Також у цей період на нашому сайті буде розміщено Мережу пунктів проведення пробного ЗНО з маршрутами доїзду.

Графік проведення пробного ЗНО:

16 березня 2019 року – з української мови і літератури

23 березня 2019 року – з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов

Пропуск учасників пробного ЗНО до пунктів тестування буде здійснюватися з 10.15 до 10.50 за наявністю паспортного документу, на підставі якого здійснювалася реєстрація, та запрошення-перепустки.

 

Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

З предметів:

Терміни

Внесення відповідей до сервісу в особистому кабінеті

Оприлюднення правильних відповідей на сайті УЦОЯО

Оприлюднення результатів пробного ЗНО в особистому кабінеті

– з української мови і літератури

з 16 до 18 березня

2019 р.

19 березня  2019 р.

30 березня  2019 р.

– з інших предметів

з 23 до 25 березня 2019 р.

26 березня  2019 р.

6 квітня       2019 р.

УВАГА!

У разі, якщо Ви не прийдете на пробне ЗНО, сплачені кошти не повертаються, але Ви маєте право отримати примірник тестового зошита і правильні відповіді до тестових завдань, звернувшись у триденний термін за адресою пункту проведення ЗНО, вказаною у запрошенні на пробне ЗНО, або пізніше у Донецькому регіональному центрі оцінювання якості освіти.

 

Для отримання додаткової інформації телефонуйте за номерами Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти:

 

-          (06264) 2-02-58 (приймальня);

-          з організаційних питань – (06264) 2-03-51, (06264) 2-03-52,    (097) 283-51-94 (організаційно – методичний відділ);

-          з технічних питань – (06264) 2-02-59, (095) 523-30-74 (відділ інформаційних технологій).

ВИЗНАЧЕНО ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ ЗНО-2019

Наказом Міністерства освіти і науки України від 28 вересня 2018 року № 1036 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року.

Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 5 лютого до 25 березня 2019 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 18 березня 2019 року.

Звертаємо увагу на те, що додаткового періоду для перереєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року не передбачено. Тож змінювати реєстраційні дані можна буде тільки до 25 березня 2019 року.

До 30 квітня 2019 року зареєстровані учасники зможуть завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено час і місце проведення тестувань.

ГРАФІК ПРОВЕДЕННЯ ЗНО – 2019

               ·        МАТЕМАТИКА                      21 травня

               ·        УКРАЇНСЬКА МОВА І

                      ЛІТЕРАТУРА                          23 травня

·        ІСПАНСЬКА МОВА              27 травня

·        НІМЕЦЬКА МОВА                27 травня

·        ФРАНЦУЗЬКА МОВА           27 травня

·        АНГЛІЙСЬКА МОВА            28 травня

·        ФІЗИКА                                   30 травня

·        ІСТОРІЯ УКРАЇНИ                04 червня

·        БІОЛОГІЯ                               06 червня

·        ГЕОГРАФІЯ                            11 червня

·        ХІМІЯ                                      13 червня


 

Інформацію про результати основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання з усіх навчальних предметів буде розміщено на інформаційних сторінках учасників тестування до 25 червня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання з математики, української мови і літератури та фізики буде оголошено до 14 червня, з іноземних мов та біології — до 20 червня, з історії України, географії, хімії — до 25 червня.

 

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (зокрема, учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та непідконтрольних Україні територій Донбасу), триватиме  з третього до 20-го травня 2019 року. Графік проведення додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання буде оприлюднено до 30 квітня 2019 року. Результати зовнішнього незалежного оцінювання учасники додаткової сесії отримають до 18 липня.


ЗНО 2018

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року.

    Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня та відбудеться за таким розкладом:

22 травня - проведення тесту з математики;

24 травня - тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури;

29 травня - зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов;

1 червня -  ЗНО з англійської;

4 червня - тест з біології;

6 червня - тест з історії України;

8 червня – географії;

11 червня – тест з фізики;

13 червня - тест з хімії.

Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.

Вже 21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

 

Детальніше...