ЗНО 2018

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме до 19 березня 2018 року.

    Основна сесія зовнішнього оцінювання розпочнеться 22 травня та відбудеться за таким розкладом:

22 травня - проведення тесту з математики;

24 травня - тестування з обов'язкового для всіх випускників шкіл тесту з української мови і літератури;

29 травня - зовнішнє оцінювання з іспанської, німецької і французької мов;

1 червня -  ЗНО з англійської;

4 червня - тест з біології;

6 червня - тест з історії України;

8 червня – географії;

11 червня – тест з фізики;

13 червня - тест з хімії.

Встановлення порогу «склав / не склав» та визначення результатів зовнішнього оцінювання з усіх предметів відбудеться не пізніше 20 червня.

Вже 21 червня учасники тестування дізнаються про офіційні результати, отримані за складання тестів, на своїх офіційних сторінках. Цього ж дня навчальним закладам будуть надіслані відомості з результатами державної підсумкової атестації їх випускників.

Додаткова сесія ЗНО буде проведена з 2 до 11 липня за окремим графіком.

 

У 2018 році кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із 4-х (чотирьох) навчальних предметів.

Результати зовнішнього оцінювання з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації (ДПА) за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА, включено тести ЗНО з української мови і літератури (частина тесту з української мови), математики або історії України (частина тесту періоду ХХ - початку ХХІ століття), а також одного з навчальних предметів за вибором випускника: історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької або французької мови.

Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які мають бажання зарахувати результат ЗНО з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю іноземну мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Також результати ЗНО з української мови і літератури (українська мова) будуть зараховані як результати ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для учнів професійно-технічних та вищих навчальних закладів, які в 2018 році здобудуть повну загальну середню освіту. Тобто: як державну підсумкову атестацію через ЗНО учні ПТНЗ складають тільки з української мови. Решту предметів, винесених на ДПА, учні ПТНЗ складають у терміни, згідно з робочими навчальними планами.

Більш докладно з різних питань щодо підготовки до ЗНО-2018 з кожного окремого предмета ви можете дізнатися, перейшовши за посиланнями: Тести ЗНО онлайн https://zno.osvita.ua/